Matka 3 dětí se kvůli své vysoké váze vyhýbala focení s rodinou. Rozhodla se pro razantní krok

Fotografie: Depositphotos

Další maminka, která to dokázala. Ke změně životního stylu ji nakopla myšlenka, která se v její hlavě zrodila přesně na Nový rok. Zhubla neuvěřitelných 85 kilo.

Deník GoodMorningAmerica přinesl další inspirativní příběh, jenž může podpořit i ostatní, kteří bojují s kily navíc. Mladá maminka se pevně rozhodla ke změně jídelníčku poté, co si uvědomila, že se vyhýbá focení. Neměla téměř žádnou fotografii, na níž by byla se svými dětmi. Podívejte se, jak se jí podařilo zhubnout 85 kilo a jaký trik používala, aby se během své cesty nevzdala.

Velmi nerada se nechávala fotit

Maggie Wellsová se do Nového roku 2018 probudila s jedinou myšlenkou. Uvědomila si, že kvůli své váze přesahující 140 kilo se vyhýbá focení. Nechtěla být na žádné fotografii a se svým šestiletým synem měla jen dvě fotky za celý jeho život. To pro ni bylo mrazivé a oči otevírající zjištění. „Nebála jsem se, že zemřu kvůli své váze, ale bála jsem se, že kdyby se něco stalo, moje děti by neměly žádné fotky, ze kterých by si mě pamatovaly.“

A tak nastoupila cestu hubnutí. Zvolila ketogenní dietu, která se zaměřuje na konzumaci potravin s vysokým obsahem tuku a malým podílem sacharidů. Už za první měsíc zhubla neuvěřitelných 24 kilo. Přesně za rok pak byla lehčí o neuvěřitelných 85 kilo. Notoričtí dietáři jistě potvrdí, že nejobtížnější při hubnutí je nehřešit a nevrátit se za pár týdnů do starých kolejí.

mladá žena

Nadávky a posměšky na její váhu jí už lezly krkem. Vyzkoušela tento snadný trik, který jí změnil život

Cítí se teď o 15 let mladší

Maggie si však na tuto past našla vlastní trik. Vyhýbala se jakémukoliv stanovení budoucích cílů. Neříkala si, kolik kilo a dokdy chce zhubnout. Soustředila se vždy pouze na 24 hodin, které měla právě před sebou. A ono to zafungovalo. Většinu kil tak shodila jen díky změně jídelníčku. Cvičení do své rutiny zařadila až později. Dnes je Maggie aktivní mámou pro své tři děti a rodinným fotografiím se už nevyhýbá.

Rozhodně si zaslouží gratulaci. I přesto, že ji po drastickém zhubnutí zůstalo mnoho přebytečné kůže, svého rozhodnutí nelituje. „Cítím se, jako bych byla o 15 let mladší. Nevím, jak to popsat jinak, než že se cítím jako úplně nový člověk,“ popsala, jaké účinky na ni mělo hubnutí. Všichni by si však měli dobře rozmyslet, jakou dietu zvolí. ABCNews varuje, že keto dieta nepatří k těm nejzdravějším a může mít špatný vliv na srdce.

Za jednu z nejlepších diet odborníci považují tu středomořskou, která je vyvážená a nevyřazuje z jídelníčku celé skupiny potravin. Tělo k dobrému fungování potřebuje právě i sacharidy, které jsou při ketodietě téměř eliminovány. Na SvětěKreativity se můžete podívat na další úspěšné hubnutí. Tuto ženu pro změnu motivovala touha pomstít se bývalému manželovi.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]