„Pronásledují mě mimozemšťané, kteří mě někdy berou do mých snů.“ 51letá žena odhaluje důkazy o setkání s ufony

Fotografie: Depositphotos

Už několik desítek let se vědci snaží ve vesmíru objevit stopy po jiných civilizacích. Na Zemi přitom žijí lidé, kteří se prý s mimozemšťany setkali. Jejich zážitky zní opravdu věrohodně.

V mnoho sci-fi filmech si jejich autoři pohrávají s myšlenkou, že ve vesmíru nejsme sami, jak to na první pohled vypadá. Britka Marie Leiva zažívá sci-fi ve svém vlastním životě. Žena na důkaz toho, co říká, ukazuje nevysvětlitelné modřiny a škrábance, které údajně získala po kontaktu s mimozemšťany. Jak je to možné a co je na tom pravdy?

S mimozemskou civilizací v kontaktu již od čtyř let

Maria Leiva tvrdí, že se s mimozemšťany pravidelně setkává už od doby, kdy jí byly čtyři roky. V současné době jí je 51 let. Zatím naposledy ji navštívili v květnu letošního roku. S pomocí telepatie ji donutili nastoupit na kosmickou loď. Zde ji potom mimozemšťané využili ke svým experimentům. Na otázku, jak vypadají, odpovídá, že mají vzhled želé. Působí jako nestabilní puding. Po únosu se většinou po ztrátě vědomí probudí v parku. Na sobě mívá modřiny v podobě obtisků drobných prstů.

Maria je vázána tajemstvím

S mimozemšťany Marie Leiva hovořívá a ti ji vyprávějí o úžasných věcech a tajemstvích vesmíru. Vzhledem k tomu, že jí zakázali o tom mluvit, nesmí Maria nic z komunikace s mimozemskou civilizací prozradit. Obvykle se s ní setkává v čase mezi druhou a čtvrtou hodinou nad ránem. Probudí ji a nutí ji jít k oknu, kde vidí, jak se z nebe snáší kosmická loď. Ta vypadá jako třpytivý válec. Maria nikdy neviděla UFO ve formě tradičního talíře.

Fotografie: Pixabay

V parku v noční košili, bosa a bez mobilního telefonu

Po kontaktu s mimozemšťany se Marie nikdy neprobouzí ve své posteli, ale většinou někde venku, obvykle v parku. Je v noční košili, bosky a nemá u sebe ani mobilní telefon, ani peníze, aby se mohla dopravit domů. Je zajímavé, že si ji mimozemšťané najdou i tehdy, když je mimo své rodné město třeba na služební cestě. Úniku před nimi není.

Kolegové berou Mariina tvrzení s rezervou

Maria Leiva pracuje v renomované společnosti. Její kolegové berou její výlet s mimozemšťany s humorem, spíše jako zpestření všedního pracovního dne. Že jí nevěří, Marii přímo neřekli, ale její tvrzení nepovažují za hodnověrné. Myslí si o ní, že chce být zajímavá, a tak si mimozemšťany vymyslela.

Zdroj: Gesellschaft

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*