Tvar ženských nohou dokonale prozradí povahu a odhalí skrytý temperament. Pro mnohé bude překvapením, co se dozví

Fotografie: Depositphotos

Nejen z chůze a držení těla lze poznat, jak se asi člověk právě cítí. Abyste mohli ženu lépe poznat, podívejte se na její nohy. Velice často prozradí, jaká je doopravdy.

Jestliže ženy řeší něco ohledně nohou, tak je to nadbytečný tuk, celulitida, strie, chloupky nebo nevzhlednosti. Málo žen řeší, jaký mají tvar nohou. Důležité pro ně je, aby vypadaly hezky. Pokud byste chtěli vědět o dívce více, podívejte se na její nohy. Podle tvaru totiž poznáte, jaká je její osobnost.

Dívka má nohy blízko u sebe

Abyste mohli rozpoznat, jaké vlastnosti daná dívka má, musíte si všimnout tvarů nohou v momentě, kdy je má nejblíže k sobě. Jestliže jsou blízko u sebe a od sebe se začnou oddalovat až u kotníků, značí to, že je daná slečna pravděpodobně hodně vášnivá. Vášnivost a zároveň jemnost jsou hlavní rysy této dívky.

Fotografie: Pixabay

Působí velice žensky a je ráda, když muž přebere iniciativu. Je pro ně přirozené, když je jejich partner dominantní, protože jsou plaché a nerady se ocitají ve vedoucí pozici. Někteří muži však tyto vlastnosti nemají rádi a začnou se brzy nudit. Takové ženy by si měly uvědomit, že musí být v životě aktivnější a nemohou se nechat pouze vést.

Nohy do tvaru O

Tvary nohou se u každého liší a jestliže narazíte na ženu, která má nohy do tvaru O, jedná se o dobrodružnou dívku, která vše ráda vyzkouší. Takový tvar poznáte podle toho, že se nohy dotýkají pouze v kotnících. Hledání nových zážitků, hodně aktivity a nebojácnost je hlavním rysem těchto dívek.

Některé muže jejich nebojácnost děsí, a proto by ji před nimi měly ženy lehce skrývat. Muži chtějí být ve vztahu těmi, kteří se ničeho nebojí a o partnerku se postarají.

Nohy se dotýkají pouze nahoře

Jestliže uvidíte, že nohy dívky jsou nahoře u sebe a lýtka ani kotníky se nedotýkají, pravděpodobně jste potkali jemnou slečnu s romantickou duší. Bývají něžné, ale pokud je naštvete, ukážou vám, že i ony se umí zlobit a být zlé.

Dost často v sobě dlouho dusí něco, co je štve. Později vybouchnou a lidé kolem nich se diví, kde se v nich vzalo tolik vzteku. Takové ženy by se měly naučit řešit věci postupně a neodkládat je na později.

Fotografie: Pixabay

Nejčastější typ nohou

Typ, který se vyskytuje u žen nejčastěji je ten, kdy se nohy dotýkají koleny, lýtky a kotníky. V posteli od nich očekávejte přirozenost, protože si na nic nehrají.

Raději je netlačte v životě do různých experimentů, protože jsou zvyklé na to, o čem vědí, že funguje. Jestliže byste i tak chtěli vyzkoušet v životě něco jiného, pokuste se to říct opatrně. Jestliže budete s takovou osobou ve vztahu, pravděpodobně se budete cítit vždy uvolněně.

Zdroj: BetterMe

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]