Když se mladík poprvé setkal se svou tchyní, došlo mu, že už ji zná z minulosti

ložní povlečení

Jakmile se mladí lidé dají dohromady, časem přijde i seznámení s rodiči. Když tento mladík poprvé uviděl svou tchýni, došlo mu, že tato žena je mu velice známá z minulosti.

Každý člověk si v životě zažije nějaké lásky a vztahy. V těch dlouhodobých vztazích poté dochází na to, že se páry navzájem seznámí se svými rodiči. V takových situacích jsou většinou mladí lidé hodně nervózní, protože chtějí udělat na rodiče svého partnera / partnerky dobrý dojem. Tento mladík však zjistil, že svou tchýni poznal už dříve.

Lidé chtějí dobře zapůsobit

Je zcela jasné, že když jdete na pohovor nebo na nějaké rande, kdy uvidíte druhou osobu poprvé v životě, tak že chcete zapůsobit dobrým dojmem. Člověk má totiž pouze 1 šanci na první dojem a pokud nezapůsobí zrovna dobře, může počítat s tím, že druhý člověk si jej zrovna neoblíbí. Je tedy potřeba se chovat slušně a s respektem ke každému cizímu člověku.

Nervozita před první schůzkou

Ať už se jedná o rande, pohovor či poznání tchána a tchýně, tak lidé bývají před těmito schůzkami nervózní. Značí to, že člověku záleží na tom, aby vše dobře dopadlo. Nejen mladí lidé, kteří mají poznat rodiče svého přítele / přítelkyně jsou nervózní. Nervozita je totiž i na straně rodičů, kteří chtějí pro svého potomka dobrého partnera / ku.

Mladík poznal svou tchýni ihned

Ani u tohoto mladíka to nebylo jinak. Když šel se svou přítelkyní k domu jejich rodičů, připadalo mu toto místo známé. Jakmile došli přímo k domu, kde bydleli rodiče jeho přítelkyně, věděl, že v tomto domě už několikrát byl. Ve chvíli, kdy vyšla ven matka s otcem jeho dívky, hned věděl, že tuto ženu již zná a že je zle.

manželé
Fotografie: Pixabay

Mladík si na vše vzpomněl

Když bylo mladíkovi 19 let pracoval jako osobní trenér a chodila k němu i žena, která je matkou jeho přítelkyně. Tato žena s ním často flirtovala a časem spolu začali chodit na rande. Jejich vztah se tak posunul, že spolu začali spát, ale po nějaké době žena začala mít výčitky, že má poměr s takto mladým mužem. Románek tedy ukončili a už se nikdy neviděli až do této chvíle.

Mladý muž má výčitky svědomí

Poté, co oba dva hráli, že se vidí poprvé a seznámili se, vzala si jej později jeho tchýně bokem. Poprosila ho, aby o tomto vztahu nikomu neříkal. Mladý muž má ale výčitky před svou partnerkou a nejraději by jí to řekl. Moc dobře ale ví, že pokud to udělá, ztratí svou přítelkyni a její rodiče se rozvedou. Kvůli tomu, že ho ale jeho tchýně požádala o mlčení, neřekne mladík nic a bude trávit svátky a různé události se svou přítelkyní i její rodinou. Co byste mu poradili? Napište prosím do komentářů, ať si to může přečíst.

Zdroj: Daily Star

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]