Žena s dcerou se po 3 týdnech vrátila domů, kde jim spadla brada. Překvapení manžela ji dohnalo k slzám

Fotografie: Depositphotos

Šikovný manžel se pustil do renovace suterénu, jíž chtěl potěšit hlavně svoji manželku a dceru. Ty nevěřily vlastním očím, když se po třech týdnech vrátily domů.

Podívejte se na další úžasnou rekonstrukci, na niž upozornil web Sdílejte. Tentokrát se manžel pustil do renovace suterénu, když jeho žena a dcera odjely na tři týdny pryč. Po návratu je čekalo velké překvapení. Ve sklepě měly připravené vše, co potřebují ke svému kreativnímu tvoření, které obě tolik milují. Takovou úžasnou „zašívárnu“ jste ještě neviděli.

Položil novou podlahu a všechno vymaloval

„Moje žena a dcera odjely navštívit rodinu a nechaly mě na 20 dní samotného, v té době jsem přeměnil náš suterén na novou řemeslnou místnost, o níž snily. Byla to spousta práce, ale když byly pryč, mohl jsem pracovat celé hodiny v noci,“ stojí v popisku videa, které Andrew Payne umístil na svůj YouTube kanál.

A pokud se na záznam z rekonstrukce podíváte, jistě mu dáte za pravdu. V jednom člověku toho za necelé tři týdny zvládnul opravdu hodně. Nejprve v suterénní místnosti odstranil starou podlahu, vymaloval a položil krásnou podlahu v tmavém dekoru dřeva. Pak se pustil také do renovace přilehlého kumbálu, který vyčistil a umístil do něj praktické police na všechny nezbytnosti, jež jeho ženy budou ke svému tvoření potřebovat.

Manželé se na sklonku života měli přestěhovat do domova důchodců. Synovo překvapení je dohnalo k slzám

V dílně také sám vyrobil velké pracovní stoly

Poté nainstaloval také několik osvětlení, aby v tmavém sklepě na svou práci dobře viděly. A nakonec se pustil do výroby tří velkých pracovních stolů, na nichž bude dostatek prostoru k realizaci velkých tvořivých projektů. Nezapomněl ani na lednici a dřez s tekoucí vodou. Ve videu níže se podívejte na reakci jeho manželky a dcery, když se vrátily z návštěvy svých příbuzných.

Jejich nadšení nebere konce a obě nešetří obdivnými pohledy. Už si určitě představují, jak tu budou trávit společná odpoledne a bavit se kreativní činností, kterou tolik milují. Andrew si také vysloužil velký potlesk a mnoho pochvalných komentářů od lidí, kteří jeho video zhlédli. Takového manžela a tatínka můžeme jenom závidět. Na SvětěKreativity se můžete podívat také na úžasnou proměnu polorozpadlého karavanu, jejž manželé vlastníma rukama zrenovovali k nepoznání.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*