Manželé si koupili rozpadlý karavan ze 70. let, vlastníma rukama ho zrenovovali k nepoznání

Fotografie: Mr. Satterly / Creative Commons / Attribution 2.0

Když manželé uviděli starší rozpadlý karavan, hned měli plán. Po koupi se pustili do přestavby a výsledek všechny překvapil.

V současné době je bydlení hodně drahé a mnoho mladých lidí tak zůstává bydlet u svých rodičů nebo prarodičů, jelikož si nemohou dovolit samostatné bydlení či hypotéku. Tito manželé se rozhodli koupit rozpadlý karavan a poté ho předělat tak, aby se v něm dalo hezky bydlet. Výsledek překvapí téměř každého.

Drahé bydlení, na které málokdo dosáhne

Jestliže se zajímáte o nové bydlení nebo alespoň sledujete realitní trh, určitě jste si všimli extrémně vysokých cen, za něž se některé byty/domy prodávají. Této reality si byli vědomi i manželé, kteří si museli najít vlastní bydlení, protože se chtěli odstěhovat od rodičů. Naštěstí byla jejich fantazie velká, a tak si hravě poradili i se starým karavanem, který by někdo jiný raději nechal sešrotovat.

Když si manželé všimli rozpadlého karavanu na prodej z roku 1978, velice je zaujal. Jeho interiér byl opravdu starý a pamatoval lepší časy. Oba dva si byli vědomi toho, že pokud si karavan pořídí, bude je čekat hodně práce. I tak je to ale neodradilo, protože kdyby chtěli bydlet někde jinde, museli by se zadlužit. To pro ně nepřicházelo v úvahu, a proto karavan koupili.

Starý interiér karavanu

Při vchodu do karavanu každého zaujalo, že jeho interiér byl hodně starý a nikdo ho nikdy nerekonstruoval. Zdi byly obložené dřevem a sedadla pokryta oranžovou látkou. Manželé ale v karavanu viděli možnost zajistit si vlastní bydlení, za které by nemuseli dávat hodně peněz, a pustili se proto do práce.

Fotografie: Pixabay

Přestavba starého interiéru

I když to manželskému páru trvalo celkem dlouho, nakonec se jim podařilo karavan krásně předělat. Mají v něm dokonce i malou koupelnu. Starou sedačku nově potáhli a na zdech už nejsou dřevěné obklady, ale krásně čistá bílá barva. Podlahu v karavanu si manželé položili novou dřevěnou. Kuchyně již není tmavě hnědá, ale je také bílá s dřevěnými doplňky.

Vedle posezení v obývacím pokoji, kde nově natřeli starý stůl a položili novou dřevěnou desku, vznikl prostor pro spaní, kam se oba manželé pohodlně vejdou. Nad nimi jsou přivrtané police, do nichž si mohou uložit věci. I z vnější strany prošel karavan proměnou a nyní má bílo-modrou barvu.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*