Muž při procházce po pláži našel tajemný dopis v láhvi. Srdcervoucí vzkaz uvnitř změnil po přečtení životy statisíců lidí

Fotografie: iStock

V současné době je méně pravděpodobné, že byste narazili na dopis v láhvi, jelikož už je moc lidí neposílá. Tento muž však na pláži na jeden takový narazil a když si ho přečetl, byl dojatý.

Dříve se dopisy v láhvi používaly k výzkumným účelům. Ten, kdo dopis v láhvi poslal, vždy napsal na papír několik údajů a také otázek. Později se z výzkumných účelů staly vzkazy nebo tajná přání. Příkladem mohou být dopisy v láhvi, které dívky posílaly po řece – v dopise měly vypsaný seznam vlastností, jež by měl jejich vysněný muž mít. Mnoho z nich také věřilo v to, že muž s těmito vlastnostmi jim vstoupí jednoho dne do života.

Každodenní procházka okolo řeky

Tento muž nejspíše ani netušil, že narazí na láhev, v níž se bude nacházet dopis, když se po ránu procházel po pláži. Každý den si Steve Mershon vyjde na procházku po pláži, kde čerpá energii do dalšího dne. Sleduje vlny, pláž a také všechno ostatní, co se u pláže nachází. Tyto každodenní procházky bere jako meditační část dne – dobíjí si tak baterky.

Dopis v láhvi ležící u pláže

Pokud byste našli na pláži ležet dopis v láhvi, pravděpodobně byste si ho přečetli, jelikož to není zrovna obvyklé a dost možná už byste na něco takového znovu nikdy narazili. Když si Steve všiml dopisu v láhvi, otevřel ji a dopis vyndal. Když ho rozbaloval, všiml si, že je uvnitř vzkaz a přečetl si ho. Při čtení posledních řádků už byl skutečně dojatý.

Dojemný dopis z láhve

Dopis byl adresován pro člověka jménem Daniel a stálo v něm vyjádření smutku. Ten, kdo dopis psal, byl velice smutný z toho, že jeho přítel Daniel zemřel, a moc by si přál, aby byl stále mezi ostatními. Dopis napsal Jonathan Torres, který chodil teprve do 5. třídy, a když mu umřel kamarád Daniel, rozhodl se mu napsat dopis.

Fotografie: Pixabay

V něm se zmínil, že kdyby byl Daniel naživu, stále by hráli společně s ostatními kamarády fotbal a basketbal, tak jako vždy. Jonathan napsal Danielovi také to, že to byl jeho nejlepší přítel a doufá, že se nyní Daniel dobře baví s Ježíšem. Když si Steve dočítal tento dopis, byl velmi dojatý. Rozhodl se, že k tomuto dopisu přiloží do láhve další dopis a až bude příště na pláži, opět ho pošle někomu dalšímu.

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]