Proč si muži častěji vybírají ženy s plnějšími křivkami. Pro mnohé je tato volba těžko pochopitelná

Fotografie: Freepik

Hodně mužů má rádo, když je ženu „za co chytit“, takhle přesně to muži říkají. No a hubené ženy pro ně nejsou tak zajímavé.

Je všeobecně známo, že muže prostě přitahují smyslné a plné tvary. A spousta zástupců mužského pohlaví dává v sexuálním životě přednost silnějším ženám před ženami hubenými. A ženy tak nějak nedokážou pochopit, proč tomu tak je. V dnešním článku se tímto tématem budeme zabývat a vy tak můžete zjistit důvod této mužské preference.

Žena s plnějšími křivkami je prostě sen mnoha mužů

Už v renesanci a poválečných letech měla žena s křivkami velkou pozornost u mužů, protože v té době byly trendy ženy, které nebyly posedlé hubnutím. Pokud dáváte přednost volnějšímu oblečení a své tělo raději zahalujete, měly byste s tím přestat. Raději si oblečte nějaký hezký top a nebojte se ukazovat svoje hezké tvary. Baculatá dívka, která se nestydí za svoje faldíky, je pro muže zatraceně sexy.

Fotografie: Unsplash

Muži dávají přednost velkým zadkům

V minulosti se říkávalo, že muži mají rádi velké zadky kvůli tomu, že žena, která má větší pozadí bude plodná a dá muži hodně dětí. A ono na tom něco bude. Ženy, které mají větší boky, nebudou při těhotenství trpět bolestí nebo poraněním páteře. Studie zjistila, že více než polovina mužů by si za svoji partnerku raději vybrala ženu s větším než s menším zadkem.

Baculaté ženy mívají větší prsa

Stejně jako tomu bylo u pozadí, někteří muži upřednostňují prsa. No a zrovna prsa jsou u žen s plnými křivkami větší. No a spodní prádlo v plus size velikosti je stejně smyslné, jako ve velikosti menší. Nestyďte se za svá velká prsa a raději je ukazujte, uvidíte, že po vás muži budou šílet.

Fotografie: Unsplash

Těmto ženám se prostě dobře žije

Na rozdíl od hubených žen, které neustále drží diety, ženy s plnějšími křivkami si nemusejí hlídat talíř a to, co je v něm. No a muže určitě zaujme víc, když si na večeři s ním dáte nějaké pořádné jídlo, než zeleninový salát. Pokud se má žena ráda taková, jaká je, nebude pro ni problém obléct si přiléhavé šaty, lodičky nebo nějaký odvážnější top. A na takovou ženu se zdravým sebevědomím je radost se dívat.

Fotografie: Pexels

Vypadají mladší

S mírnou nadváhou můžete vypadat mladší, protože nadbytečný tuk krásně vyplňuje lícní kosti a dodává tak vaší tváři mladistvější vzhled. Takže plnější tvary mohou být skutečným přínosem, no která z vás by nechtěla vypadat mladší?

Zdroj: WomensHealthMag