Nejnovější plán prince Harryho by dle odborníků mohl pohřbít naděje na usmíření s královskou rodinou

Fotografie: Depositphotos

Zprávy o vztazích mezi princem Harrym a královskou rodinou jsou často plné spekulací a různých interpretací. Vydání dalších memoárů se nezdá jako dobrý nápad.

Prince Harry se v minulosti společně s manželkou Meghan, vévodkyní ze Sussexu, aktivně angažoval v psaní publikací, jako je například jejich kniha „Finding Freedom“, která vyšla v roce 2020. Tato kniha, i když nebyla oficiálně označena jako autobiografie nebo memoáry, obsahuje detaily z jejich života a zkušeností.

Druhá kniha může přilít oheň do aktuálního sváru

Odbornice na britskou královskou rodinu Pandora Forsyth se dle SkyNews vyjádřila k možnému vydání memoárů prince Harryho a diskutovala o potenciálních důsledcích, které by to mohlo mít pro jeho vztahy s královskou rodinou. Spekulace o této knize vyvolaly obavy, neboť by mohla ohrozit již napjaté vztahy mezi Harrym a jeho příbuznými.

Forsyth varovala, že vydání další knihy by mohlo způsobit trvalé narušení důvěry mezi princem a zbytkem rodiny, zejména v současném kontextu, kdy se král Karel III. a princezna Kate potýkají s rakovinou. Tento krok by mohl zlomit poslední vazby mezi Harrym a jeho rodinnými příslušníky, což by mohlo vést k zásadní ztrátě důvěryhodnosti.

Experti prozradili, jak bude probíhat návrat princezny Kate na veřejnost

Pro prince Harryho ale tento krok může být výnosný

Podle webu DailyMail ale odbornice uznala, že i přes tyto obavy by mnoho lidí knihu stále četlo, což by mohlo být pro Harryho motivací, zejména pokud touží po penězích. První kniha „Náhradník“ princovi přinesla finanční úspěch, otázkou ale je, zda je vydání další knihy nezbytné, zvláště vzhledem k tomu, že princ i jeho rodina již jsou finančně nezávislí.

Fotografie: Depositphotos

Podle informací vydělal princ díky své první knize téměř 22 milionů liber (asi 726 milionům českých korun). Nicméně tato kniha vedla k ochlazení vztahů mezi Harrym a zbytkem rodiny, což by mohlo být vážným důvodem k zvážení možných důsledků vydání dalšího dílu. Pokud vás zajímají informace o královské rodině, čtenářům deníku SvětKreativity jsme nedávno přiblížili, jaké tajemství ohledně své rodiny prozradili Kate a William.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

1 Comment

  1. Je opravdu tak bezcitný, sobecký, nemá kapku empatie? Nebo je tak pod vlivem manželky, že ani neuvažuje? Je to víc než smutné. Má to těžké – pevně věřím, že v případě jakýchkoliv potíží „bude vinnen“ v očích Megan a ta mu to dá „sežrat“. Platil by jak mourovatý a děti by viděl – no, jestli by je viděl. Ona je to neskutečná potvora a manipulátorka.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*