Mladík si prošel doslova peklem, než se dostal na pódium talentové soutěže. Z jeho příběhu měla porota slzy na krajíčku

Fotografie: Depositphotos

Zemřel mu tatínek, maminka se zabila, tak bydlel s babičkou, která mu ale také zemřela. Dojemný příběh mladíka, který má šťastný konec.

S některými lidmi se život rozhodně nemazlí. Připraví jim takový osud, se kterým se dokáže poprat pouze silný jedinec, a to tento mladík rozhodně je. I přes veškerou ztrátu, boj se svou identitou a sebevědomím, se nebál vystoupit před dav a porotu v X-Factoru. A když mu odešla i babička, přihlásila jej teta do RTL Klubu, který vyhledává mladé talenty. 

Příběh mladého chlapce

Mladík jménem David se podělil o svůj příběh ze života. Sdělil, že když byl malý roční chlapec, zemřel mu otec. Maminka nikdy nebyla vzornou pečovatelkou, když mu byly tři roky, vzal si plyšové hračky a chtěl si s nimi hrát. Maminka mu je okamžitě vzala a zbila ho. David prozradil, že si tento moment pamatuje v živé paměti, velmi plakal a bál se, nechápal, k čemu dochází a proč se to děje.

Fotografie: Freepik

Maminka malého chlapce neměla práci, občas zašla na nějakou brigádu, a když nějaké peníze měla, nechala si je pro sebe na alkohol. Proto byl mladík odebrán a dán do péče jeho babičce. Ve čtyřech letech jsem mohl chodit k mámě na víkendy, bývala tam i moje sestra, která jej má ráda. Vzpomíná, že spolu často koukali nna X-Factor, který ho neskutečně lákal. 

Babička zemřela, velký návrat k mamince

Babička bohužel zemřela, proto maminka získala svého syna zpět. Chvíli měla práci, ale za pár měsíců ji opět ztratila. Žili v domě po babičce, který chátral, žena neuklízela, nezajišťovala svému chlapci základní hygienické podmínky a tak dále. Žili ve strašných podmínkách „Mockrát jsme neměli peníze, pomáhala nám zdejší církev, abychom neumřeli hlady. Jakmile máma zemřela, rozhodl jsem se požádat o pomoc, aby mi dětský kněží pomohl najít pěstouny.”  

Fotografie: Pexels

Kněží si mladíka nechal na faře a za dva měsíce se našel starší pár, který o chlapce měl zájem. Odstěhoval se k nim, přijali jej, byli hodní, ale přísní. „Musel jsem je zklamat, aby mě nechali volně žít a jít si za svými sny. Vždy říkali, že televizní show jsou hloupé a X-Factor je to stejné”, uvedl David. I když opatrovníci slíbili mladíkovi, že s ním zůstanou až do promoci, vše bylo jinak.  

Fotografie: Pexels

Postav se na vlastní nohy

I přes svůj slib mladíka opustili. Poslední rok střední školy zůstal David sám. I přes další ztrátu dokázal vystudovat, věnovat se hudbě a během své hudební kariéry studovat vysokou školu. Byl jsem nucen vzít si studentskou půjčku, protože jsem kvůli studiu zvládl pracovat jen v létě.” Našli se ale lidé, kteří chlapci pomáhali, byť jen minimálně. Nyní se rozhodl přihlásit do X-Factoru, aby všem ukázal, co umí. Porota byla v šoku, David je talentovaný mladý muž.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]