Rodina slyšela divné zvuky, které vycházely z prostoru pod jejich domem. Když už to nešlo vydržet, rozhodli se jednat a nestačili se divit

Fotografie: Depositphotos

Jestliže vás někdy doma vystrašily divné zvuky, s velikou pravděpodobností jste zažili chvilkový pocit strachu. Tato rodina našla pod svým domem šokující objev.

Někteří lidé nejsou rádi, když jsou sami doma. Mají dojem, že v domácnosti nejsou osamotě a občas mají i představy, kterými se ještě více děsí. Pokud ale uslyšíte podivné zvuky, o nichž nevíte, odkud vychází, pravděpodobně vás to nenechá klidnými. Jedna rodina zažila podobnou situaci, kdy se zespod domu ozývaly divné zvuky. Nikdo nedokázal určit, o co se jedná.

Hluk ze spodní části domu

Vycházející hluk ze spodní části domu pravděpodobně není pro nikoho příjemný. Ve většině případů je hlavně obtěžující a pro ostatní může být i záhadou, když neví, proč vzniká. Rodina, která žije v Los Angeles má podobný dlouhodobý problém. Již několikrát se pozastavovali nad tím, proč jde ze spodní části domu hluk. Nebyli si jistí, zda to není pouze jejich fantazie, nebo jestli tyto zvuky doopravdy slyší.

Fotografie: Unsplash

Bujná fantazie obyvatel

Majitelé domu si zpočátku mysleli, že jejich bujná fantazie si s nimi pohrává, ale stále přemýšleli nad tím, co hluk způsobuje. Zvuky byly podobné kňučení a vytí.

Když se rozhodli pod dům podívat, zjistili, že se na tomto místě nachází malý pes, který byl uvězněn mezi prkny a nemůže se dostat ven. Pohled na takto uvězněné zvíře je pro většinu lidí velice dojemný a chtějí mu co nejrychleji a nejlépe pomoci.

Fotografie: Pixabay

Na pomoc přišli odborníci

Jelikož se majitelé nemohli ke štěněti dostat, požádali o pomoc odborníka a jeho asistentku, kteří se zvířaty umí pracovat. Pracují totiž v organizaci, která se stará o zvířata bez domova. Podařilo se jim dostat až na dno domu, ale štěně bylo velmi vyděšené. Při každém přiblížení si pes zalezl ještě dále.

Chtěl být sice zachráněn, ale zároveň se velmi bál. Nakonec se muselo použít i páčidlo, aby se ke psovi dostali. Nakonec se ho podařilo odchytit a dostali jej bezpečně ven. Naštěstí existuje hodně lidí, kteří stále nezapomněli na opuštěná zvířata a tohoto psa snad čeká hezká budoucnost. Záchranná akce dopadla dobře, štěně bylo zachráněno a dostalo jméno Scotty.

Zdroj: YouTube / Hope For Paws – Official Rescue Channel Hope For Paws

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]