Opuštěné štěně bylo nalezeno v zapečetěné krabici na parkovišti. Díky zachránci má nyní novou rodinu

Fotografie: Amila Sand / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Pes, který byl nalezen opuštěný na parkovišti u supermarketu v Las Vegas, dostal díky svým zachráncům nový start. Je však jisté, že si předtím musel projít živým peklem.

Dne 20. září odcházel zaměstnanec Walmartu Shamar Shapiro z práce. Jednalo se o běžný pracovní den až do momentu, kdy na parkovišti objevil černou plastovou krabici a z ní trčící čumák, který pařil opuštěnému tříměsíčnímu štěněti. Vše detailně vylíčil televizi Fox 5.

Neváhal a šel zvířeti pomoci

Je opravdu srdcervoucí jenom pomyslet na to, že někdo nechá štěně takto uzavřené v krabici. Shammarovi to nedalo a musel jít nebohému zvířátku pomoci. Přece jenom, on i jeho rodina mají se záchranou domácích mazlíčků zkušenosti, a tak si opuštěné štěně vzal s sebou domů. Poté kontaktoval místní neziskovou organizaci pro ochranu zvířat Crazy 4 Pawz. Ta se štěněte ujala, představila ho ostatním mazlíčkům a dala mu mikročip.

Milující rodina se již rozhodla, že si mazlíčka adoptuje

Pes dostal jméno Sammy a v Crazy 4 Pawz dostává tu nejlepší péči. Netrvalo to dlouho a vyhlídla si ho rodina, která se rozhodla, že si ho adoptuje. K předání zvířete by mělo přijít v několika následujících dnech. Tato radostná zpráva zastínila i fakt, že štěně někdo musel bezcitně opustit a umístit ho jen tak do krabice na ulici. Samotný útulek si však myslí, že vzhledem k plným kapacitám okolních organizací pro zvířata ho jen tak někde odhodili ze zoufalství, protože nevěděli, co s ním.

Vzácně postiženého pejska z útulku nikdo nechtěl adoptovat. Milující rodina mu poskytla dokonalý domov

Odkud se štěně vzalo, je a asi i zůstane záhadou. Důležité však je zakončení tohoto příběhu, který dopadl dobře, protože štěně brzy dostane nový domov a milující majitele. Přesto je vždy srdcervoucí, když jsou štěňata takto opuštěná. Když se ovšem najde nějaký ten hrdina, který se o zvířátko postará a najde mu domov, pohled na svět se ihned změní k lepšímu.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]