Božský zpěv 13letého chlapce ukázal, že i děti mohou mít neuvěřitelný talent. Svým vystoupením si všechny v sále získal

Fotografie: iStock

Přestože Elvis Presley zemřel před téměř 45 lety, jeho hudba je stále velmi oblíbená. Jeho hlas bude znít v uších ještě dalších mnoho let.

Chlapec jménem Yaroslav Karpuk se zúčastnil ruského televizního programu „The Voice Kids.“ Jde vlastně o úplně to stejné, jako v klasické soutěži „The Voice“, jen tady vystupují pouze děti. Porotci sedí otočení zády k soutěžícím a jediné, co je zajímá je jejich hlas. Takže se nestane, že by někdo postoupil jen kvůli svému vzhledu. Vše záleží na tom, jestli hlas zaujme natolik, že se porotce otočí.

Má nádherný hlas

Yaroslavovi je teprve 13 let, ale má hlas, který mu závidí nejeden dospělý muž. A rozhodně není přehnané říci, že jeho hlas se jednoznačně shoduje s hlasem samotného Elvise Presleyho. Mladý chlapec jde na pódium a hudebníci za ním začnou hrát klasiku „Can’t Help Falling In Love“. Což je opravdu velmi oblíbená písnička.

Fotografie: Pexels

Když Yaroslav otevře ústa a začne zpívat, publikum oněmělo. O porotcích ani nemluvě. Trvá jen pár sekund, než první porotce stiskne tlačítko a jeho křeslo se otočí. Po něm následují i další dva porotci a Yaroslav nakonec sklidí ovace vestoje, jak od publika, tak od celé poroty. To se tedy moc často nestává.

Velmi krásná píseň

Píseň „Can’t Help Falling In Love“ byla poprvé vydána v roce 1961. Tehdy byla zahrnuta do populárního filmu Elvise Presleyho „Blue Hawaii“. Dokonce i sám Elvis tuto píseň miloval. V průběhu 60. a 70. let ji vždy zpíval na konci každého vystoupení. A nazpíval ji jako závěrečnou skladbu svého celosvětového televizního vysílání „Aloha from Hawaii“ v roce 1973.

Od té doby vytvořilo své cover verze na tuto píseň nespočet umělců. Mimo jiné i britská reggae skupina UB40. Jejich verze této písně se dokonce umístila na vrcholu žebříčku singlů v USA i ve Velké Británii. Podívejte se sami na perfektní vystoupení třináctiletého Yaroslava Karpuka. Budete nadšení.

Zdroj: Sosialnytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]