Tajemství dlouhověkosti je ukryto v olivovém oleji

Pokud se zajímáte o zdravý životní styl, pak určitě budete znát olivový olej a jeho blahodárné účinky. Nicméně někteří teprve zkoušejí přejít na zdravější způsob stravování a proto si dovolím krátkou zmínku o jeho účincích na lidský organismus. Jednak podporuje dlouhověkost a zdraví. Působí, jako prevence proti zákeřné rakovině, využíván je rovněž u redukčních diet, posiluje imunitní systém a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Mimo blahodárných účinků a podpory našeho zdraví se olivový olej využívá také v kosmetice. Dokáže hydratovat vysušenou pokožku a léčí prasklinky.

Zelené zlato Terra Creta

Řecký olivový olej je čistě přírodním produktem, který je vyráběn výhradně z oliv. Proto by měl být součástí každé domácnosti. Takto se vám denně na talíři mihnou vitamíny E, D, A, K. Právě vitamín E je klíčový antioxidant, který zpomaluje stárnutí a společně s vitamínem A pomáhá chránit vaší pokožku před rakovinou. Jedná se o velmi kvalitní nabídku z Řecka, kterou dováží do České republiky společnost Pemap. Nemusíte být zrovna milovníkem Řecké kuchyně, abyste si mohli tento elixír mládí dopřát. Olivový olej zvaný také „ZELENÉ ZLATO“ patří mezi perly středomořského jídelníčku. Zde olivovník představuje symbol hojnosti, cti a čistoty.

Neochvějné vlastnosti stromu přenesené do oleje

Nezlomná vitalita tohoto stromu navzdory různým nepřízním vedla, místní obyvatelé k přesvědčení, že konzumace tohoto elixíru, jim dodá sílu a dlouholetost. Všeobecně se tvrdí, že Řecké olivové oleje patří mezi ty nejlepší. A dokazují to mnohé vědecké studie. Bolí vás břicho? Spálili jste se na slunci? Trápí vás zažívání? Bolí žlučník? Máte splín na duši? Lokněte si oleje Terra Creta a bude vám hned lépe. S tímto olejem nejenže bude hvězdou kuchyně, ale podpoříte zdraví své a vaší rodiny. Nespornou výhodou zůstává, že si olej ve spreji můžete aplikovat přímo na toasty, zeleninovou oblohu na talíři či rovnou na pánvičku nebo plech na pečení v takovém množství, které bude tak akorát.