Účinná pomoc pro podporu léčby různých onemocnění. Vyzkoušejte sílu přírody

Fotografie: Pixabay

Rakovina je velmi obávanou diagnózou. Léčba rakoviny je náročná, a ne vždy bohužel bývá úspěšná. Doposud se nepodařilo vymyslet a vyvinout spolehlivý lék, který by nás dokázal ochránit před následky, které tato nemoc může mít. I proto se stále více lidí s touto diagnózou obrací na alternativní léčbu a zkouší metody, které sice nemají přímý základ ve vědě, ale mnoha lidem již skutečně pomohly.

Přírodní léčba

Mezi nejznámější metody patří:

  • Šťáva z červené řepy
  • Mrkvový džus
  • Konopný extrakt
  • Javorový sirup a jedlá soda
  • Kurkuma a pepř
  • Kořen pampelišky
  • Léčivé houby (maitake, shiitake, reishi)

Záchrana medem

Mezi velmi účinné a prospěšné metody lze také zařadit pravidelnou konzumaci medu. Tato sladká pochutina je velmi dobře známá již od starověku a její léčivá síla je dokumentována již od čas starých Egypťanů.

Fotografie: Pixabay

Archeologové například objevili med v hrobce faraona Tutanchamona, který je starý více než 3000 let. Staří Řekové a Římané také používali med k posílení těla a hojení ran.

Tento léčivý elixír však funguje dodnes, což dokládá řada příběhů lidí. Jejich situace byla možná beznadějná, ale léčba medem jim pomohla dostat se z toho nejhoršího.

Tragická diagnóza

Tento muž se přibližně před 13 lety dozvěděl strašnou zprávu. Šlo o to, že jeho plíce byly ve velmi vážném stavu a podle lékařů mu zbývalo pár let života. I přes tuto prognózu je však dodnes naživu a těší se dobrému zdraví. Co mu pomohlo?

Fotografie: PxHere

Podle všeho jde o úspěch léčby založené na konzumaci surového medu a dalších přírodních léčiv. Jelikož byl jeho případ beznadějný, lékaři mu nepodávali žádnou konvenční léčbu.

On se však rozhodl zabojovat sám a vsadil právě na přírodní metody. Krevní testy po půl roce této léčby potvrdily, že se jeho zdraví výrazně zlepšilo. Jeho plíce se opět dostaly do stavu, ve kterém mohly dobře fungovat.

Jaký je jeho recept na zdraví?

Vezměte 2 větší kořeny zázvoru, očistěte je a nakrájejte na malé kousky. Smíchejte je s 500 g medu. Nejlepší med je organický. Směs nalijte do vzduchotěsné skleněné nádoby a konzumujte lžíci této směsi 3 – 4krát denně. Pokud se dokázal vyléčit tento muž, proč by to nemohlo zafungovat u vás? Stačí věřit, že vážná diagnóza ještě nemusí znamenat konec.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]