Umělé květiny mohou být díky sádře skutečně krásné

Umělé květiny sice mohou být praktické, ale pokud jde o jejich estetiku, tak mají mnoho negativ. Ale dají se zajímavě vylepšit. Najednou zjistíte, že i obyčejná nevzhledná umělá květina může být něčím, co bude vaši domácnost zdobit. Nevěříte? Tak čtěte dále.

Obyčejné umělé květiny

Když se řekne umělé květiny, tak každý ohrnuje nos. A má pravdu, jelikož většina možností, které se vyrábí, opravdu nevypadá dobře. Jenom málokdo by si něčím takovým vyzdobil domov. Když takové květiny doma máte, nevyhazujte je.

Dají se vylepšit

Můžete je sice vyhodit, ale také pamatujte na to, že se umělé květiny dají také vylepšit. A to zajímavěji, než si myslíte. Najednou se z něčeho nevzhledného stane dekorace, která ozdobí každý interiér. Na našich fotografiích se o tom můžete přesvědčit.

Stačí jenom sádra

Chcete také takové originální dekorace? Možná tomu nebudete věřit, ale jejich základem jsou skutečně umělé květiny. A také sádra. Tu dnes jistě máte doma, na drobné opravy. A pokud ne, tak se dá bez jakýchkoliv problémů koupit.

Sádru si namíchejte

Základem je namíchání sádry. Zde postupujte rychle. Pokud jste se sádrou už někdy pracovali, tak jistě víte, jak rychle dokáže tvrdnout. A jelikož s ní nebudete opravovat zeď, tak doporučujeme namíchat spíše řidší konzistenci, která bude na vaše potřeby tou pravou.

Namáčejte květiny

Když je sádra hotová, tak do ní můžete postupně namáčet umělé květiny, ale klidně i cokoliv jiného, z čeho chcete mít zajímavou homemade dekoraci. Vždy stačí lehce namočit a nechat mírně okapat. A je hotovo.

Nechte uschnout

Posledním krokem je nutnost nechat vše důkladně uschnout. Když sádra zatuhne, máte k dispozici originální bílé dekorace, které nikdy jinde nekoupíte. A můžete si být jisti také tím, že okolí vám určitě nebude věřit ani to, že jejich základem byly umělé květiny. Ty, kterým se všichni jenom stále smějí. Nakonec nemusejí být tak špatné, co říkáte?

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]