Unikátní test podvědomí. Vyberte si jedno oko, které vás na první pohled osloví

Fotografie: ImgurPhotos

Podvědomí je část naší nevědomé mysli a zpravidla se v něm uchovávají zážitky z dětských let. Tyto informace mohou být spojené spíš s negativními událostmi, které jsme si zakázali řešit, nebo prostě došlo k jejich potlačení kvůli jakémusi strachu jim čelit. Zjistěte pomocí tohoto jednoduchého testu, jak si stojíte a co se skrývá hluboko ve vašem mysli. Vyberte si jedno z šesti očí, které vás na první pohled osloví.

Oko číslo 1

Pokud jste zvolili první oko, pravděpodobně jste lidé, kteří utíkají sami před sebou. Také se až příliš uzavíráte před okolním světem. Proto vaše podvědomí přímo vyžaduje a křičí, abyste se otevřeli světu a vyšli ze své ulity. V případě, že byste tak neučinili, mohli byste zůstat osamělí. Přibližte se opět své rodině a přátelům, budete se cítit daleko lépe.

Oko číslo 2

Jedinci, kteří inklinují k výběru oka druhého si libují v tajnostech a lžích. Vaše podvědomí vám chce říct, abyste si přestali cokoliv nalhávat a byli upřímní nejen k sobě, ale i k ostatním. Žít v neustálých lžích je vyčerpávající.

Naberte znovu energii a otevřete své srdce jen dobrým věcem. Staňte se čestnými a dobrými lidmi. Váš život se jako zázrakem promění a bude mnohem šťastnější.

Oko číslo 3

Vybrali jste si třetí oko? Pak je potřeba učinit jakousi životní inventuru. Nejspíš se stále motáte v kruhu, který vám činí jen trápení a smutek. Vytyčte si jasně své cíle a dejte vale negativním emocím i lidem, kteří na vás nepůsobí pozitivně.

Obklopte se jen laskavými jedinci s optimistickým přístupem k životu, kteří vám skutečně chtějí pomoci, aniž by od vás cokoliv očekávali. Určitě jich máte kolem sebe dost. Dejte jim šanci. Mohou vás opět postavit na nohy.

Oko číslo 4

Zlákalo vás oko čtvrté? Potom vám chce podvědomí říct, abyste přestali kolem sebe stavět zdi. Tak se sice můžete ochránit před zbytkem světa, ale snadno tímto stylem propásnete životní příležitosti.

Pusťte k sobě zejména nové možnosti, nové lidi, které potkáváte. Tyto impulzy nastartují skvělou etapu vaší existence. Cíl je tedy jasný: otevřenost. Kromě jiného se zkuste již nevracet do časů minulých. Ty jsou dávno pryč. Hleďte hrdě do budoucnosti.

Oko číslo 5

Jestliže padla vaše volba na páté oko, jste ze své podstaty velký dříč, který věci dotahuje do konce. Pracujete často víc než ostatní, abyste dosáhli toho, co chcete. Nic a nikdo vás neodradí, jdete si sebevědomě za svým.

Zatnete zuby a tlačíte se vpřed. Podvědomí vám ale napovídá, abyste trochu zvolnili a dopřáli si čas od času i odpočinek. Jedině tak můžete nabrat novou energii.

Oko číslo 6

A nakonec tu máme oko číslo šest. To budou preferovat rození altruisté. Raději druhým dáváte, než sami berete. Je pro vás velmi radostné, činit ostatní lidi šťastnými. Nezapomínejte však na sebe samotné. Rovněž je zapotřebí selektovat dobré a vypočítavé jedince, kteří vaší dobroty akorát využijí. Važte si své vlastní hodnoty a naučte se říkat i prosté NE.