Když sousedovi otevřeli vchodové dveře, museli okamžitě jednat. Následujícím 30 vteřin rozhodlo o jeho osudu

Fotografie: Depositphotos

Muž právě dokončil domácí cvičení, když rázem utrpěl infarkt. Jeho budoucí manželka Beth věděla, že potřebuje okamžitou pomoc, a tak se obrátila na svoje sousedy.

Chris Favorin byl v náhlém záchvatu infarktu a se snoubenkou ihned věděli, že si nemohou dovolit čekat na záchranáře. Zvolili tedy nejlepší možnou variantu a vydali se k sousedům od vedle. Tam ještě dokázal jít Chris po svých a zazvonit, ale poté se skácel na zem. V tu chvíli otevřela dveře vskutku hrdinská dvojice.

Chopila se toho zdravotní sestra a hasič

Do oživovací akce se pustila zdravotní sestra Rachel Mowry a její manžel hasič/EMT Christopher, kteří byli oba náhodou doma. Oba prováděli nepřetržité komprese KPR po dobu 14 minut, než Chris dostal opět puls. O 2 minuty později se ale srdce 53letého muže znovu zastavilo. V tento okamžik propadla Chrisova žena zoufalství, ale zdaleka nebylo všemu konec.

Zachránili sousedovi život

Hasičovi a její ženě se podařilo přivést muže opět k životu. Napodruhé už se to opravdu povedlo, jelikož měl Chris nadále hmatatelný puls a poté si už celou situaci převzali záchranáři. „Věřím, že mi je ten den Bůh postavil do cesty“, řekl Chris pro média. V tom měl rozhodně pravdu, jelikož do příjezdu záchranářů by s větší pravděpodobností nepřežil.

Zmínili je během výměny novomanželských slibů

„V mých očích jsou to hrdinové a nejlepší sousedi“, řekla Beth ve videu na Youtube. Díky silně vybudovanému vztahu sousedů, se mohli přijít podívat o pár dní později na svatební obřad Chrise a Beth. Během výměny slibů, novomanželská dvojce opět poděkovala jejich zachráncům, protože bez nich by pro ně nemělo nic smysl. Svatba by se v opačném případě neuskutečnila a Beth by dost předčasně ovdověla.

Záchranářský pes se ztratil při rozsáhlém požáru. Když ho hasiči našli, nemohli se ubránit slzám

Zdroj: Upworthy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*