Ve škole se rodičům zatajil dech. Dceřina kresba neunikla pozornosti její učitelky

Fotografie: Øyvind Holmstad / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Vypadalo to jako klasická návštěva třídních schůzek, maminka se ale dostala do trapné situace. Čekalo na ni překvapení, na které nebyla připravená.

Rodiče byli pozváni do školy, očekávali tedy, že předmětem jejich návštěvy bude studijní prospěch jejich dcery. Na maminku ale čekalo nepříjemné překvapení, protože učitelka se místo studijních výsledků zaměřila na obrázek, který malá holčička nakreslila během hodiny kreslení. Holčička na obrázku nakreslila svoji maminku.

Víkendová návštěva se změnila v trapný okamžik

Podle deníku Mirror měli rodiče dívky doma o víkendu návštěvu. Ta se ale z obyčejného přátelského posezení zvrtla ve větší party, kde se bohužel maminka nedržela na uzdě. Toho večera vypila více alkoholu, než na jaký byla zvyklá a to si bohužel následující den vybralo svou daň. Následující den, kdy ji u toho viděla i její dcera.

Situace, kdy se maminka druhý den probudila a nebylo jí dobře, neunikla její sedmileté dceři. Podle deníku Newly na obrázek, na kterém je unavená maminka na gauči, během třídní schůzky narazil její partner. Obrázek byl doplněn nenápadným textem, v něm malá dcerka uvedla, že maminka o víkendu onemocněla, protože předešlý den pila hodně džusu.

roztleskávačky

Taneční vystoupení středoškolaček začalo fiaskem. Během 15 vteřin zvedly ze židlí i profesionály

Dětská fantazie nezná mezí

Dá se předpokládat, že dívka kresbu myslela nevinně a opravdu si myslela, že její maminka musí odpočívat, protože jí bolí bříško z velkého množství vypitých džusů. Učitelka naštěstí celý incident vzala s humorem a pod obrázek malé dívky dopsala, že doufá, že mamince bude brzy lépe. Když ale tento obrázek na třídní schůzce tatínek našel, naskytlo se v místnosti trapné ticho.

Maminka byla v šoku, vyskytla se v opravdu trapné situaci a po chvíli ticha se snažila učitelce vysvětlit, že se jednalo o opravdu ojedinělou situaci. Situace se naštěstí vysvětlila a rodiče se nakonec obrázkem své šikovné dcery pochlubili přátelům. Nejen děti, ale i sousedé nás dokáží přivést do trapné situace. O takovém příběhu jsme již čtenáře deníku SvětKreativity informovali.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]