Můj kardiolog mi vyčistil tepny a odstranil vysoký krevní tlak pomocí pouhých 4 polévkových lžic tohoto léku! Tento starý německý recept si připravíte i doma

Někdy se může stát, že člověk potřebuje vyčistit svoje tepny. Naštěstí na to existuje tento jednoduchý a starý recept.

Toto je starý německý recept, který obsahuje 3 velmi silné ingredience. A není to nic jiného než zázvor, česnek a citron. Když je totiž spojíte, vytvoříte něco jako potravinovou bombu, která dokáže skutečné zázraky. Opravdu to vyzkoušejte, nebudete litovat, protože tato směs vám krásně pročistí tepny. Tak rychle do toho.

Česnek

Česnek je bohatý na antibakteriální a antiseptické vlastnosti. Jeho hlavní sloučeninou je allicin, což je látka, která dokáže skutečné zázraky pro zdraví člověka. Také obsahuje vysoké množství vitaminu C, B6, vlákniny a manganu.

Zázvor a citron

Zázvor je bohatý na antioxidanty. Nejvíce pomáhá s trávicími problémy, zmírňuje záněty, různé typy bolestí a podobně. Citron je bohatý zejména na vitamin C. Je zásaditý a tím pádem dokáže regulovat hladinu pH v těle.

Fotografie: Pexels

Co budete potřebovat

Jak už jste si asi domysleli, k přípravě tohoto zázraku nebudete potřebovat moc ingrediencí. Nebude chuťově moc dobrý, ale pro vyčištěné tepny byste ho měli vyzkoušet. Pár dní jeho chuť snad zvládnete. Budete tedy potřebovat:

  • kořen zázvoru
  • 4 stroužky česneku
  • 2 litry vody
  • 4 citrony

Příprava a použití

Nejdříve si dobře opláchněte zázvor a citrony. Poté citrony nakrájejte na plátky a zázvor oloupejte stejně jako česnek. Všechny tyto ingredience rozmixujte úplně do hladka. Poté směs přendejte do hrnce a zahřejte. Přidejte vodu a teď už jen přiveďte k varu. Tuto směs poté nechte vychladnout a nalijte do lahve. Každé ráno vypijte jednu sklenici tohoto nápoje, vždy před jídlem. Během krátké doby se zlepší stav vašich tepen.