Teta uklízečka z letiště mi poradila, jak bleskurychle čistí stovky záchodů několikrát denně

Fotografie: Hersy ardianty a / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Toaleta patří mezi místnosti, které lidé navštěvují několikrát každý den. Díky tomuto jednoduchému triku se zbavíte otravného a nepříjemného zápachu, který z toalety může vycházet.

Každý den navštěvují lidé pravidelně několik místností v jejich domě. Mezi takové místnosti patří také toaleta nebo koupelna. Při pravidelném používání se záchod časem znečistí a je potřeba jej uklidit. S pomocí tohoto jednoduchého triku docílíte toho, aby z vaší toalety nevycházel nepříjemný zápach.

Zápach je nepříjemný

Spousta lidí se trápí s tím, že i po důkladném vyčištění toaleta stále zapáchá. Trochu pomoci mohou různé vůně do záchodu, které však častokrát nepomohou nebo vydrží jen velmi krátce. Někteří tak svou toaletu drhnou i několikrát po sobě, což však nemusí mít vůbec žádný efekt. Zápach z toalety tak může být velmi otravný a nepříjemný. Některé lidi tento nevyřešitelný problém dovede až k radikálnímu řešení, kdy záchod prostě vymění.

Použijte jednoduchý trik

Na eliminaci zápachu lze použít naprosto jednoduchý trik, jehož hlavní přísadou je hřebíček. Toto kuchyňské koření může být skvělým pomocníkem také v boji se zápachem. Použít jej můžete hned několika různými způsoby a on vám velmi dobře poslouží. Stačí jen pár ingrediencí, ze kterých můžete vyrobit naprosto kouzelný přípravek.

Vyrobte si sprej

Vezměte si nějakou nádobu s rozprašovačem a druhou nádobu, ve které smícháte přípravek. Do té nalijte přibližně 1 l vody, do které dejte asi 10 hřebíčků, 5 ml mátového esenciálního oleje a 5 lžic jedlé sody. Vše spolu důkladně promíchejte a vznikne vám účinný čistící přípravek, který skvěle bojuje se zápachem. Stačí pak jen vždy naplnit nádobu s rozprašovačem a použít jí na vaši toaletu.

Vyčištění celé kuchyně jednoduše a bez drhnutí: Díky tomuto triku uklízeček sleze špína sama

Fotografie: Pexels

Vyčistěte vaši toaletu

Přípravek pomocí rozprašovače jednoduše nastříkejte do toalety. Nemusíte jí ničím drhnout ani oplachovat. Zkrátka nechte přípravek pouze nějakou dobu působit a poté toaletu normálně použijte. Nejen, že vás tento přípravek zbaví nečistot, ale hřebíček navíc skvěle provoní celou místnost a zbaví vás nepříjemného zápachu.

Zdroj: Tudasfaja

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]