Zdravotníci se dojemně rozloučili se svým kolegou

Zdravotníci jsou ti, kteří zahraňují životy. Musí se rozhodovat nejenom rychle, ale i přesně. A jsou také skvělá parta. Jasně to potvrzuje případ těch maďarských. Mezi ty patřit také Ferenc Katony, který u nich pracoval dlouhých 23 let. Dá se říci, že tomuto povolání zasvětil podstatnou část svého života. A tak pro něj také bylo velmi těžké odejít do důchodu.

Poslední den v práci

Všichni velmi dobře věděli, který den je tím, kdy bude Ferenc Katony naposledy v práci. Naštěstí se jednalo o jednu z klidnějších směn, a tak si všichni mohli povídat o tom, co tento veterán zažil a kolika lidem za svůj život pomohl. Vše se neslo ve velmi příjemném duchu, až nastala ta minuta, kdy mu končila směna a zdravotníci se s ním museli rozloučit. V práci se s ním už nikdy potkat nemohou.

Připravili netradiční rozloučení

Zdravotníci se rozhodli, že svému odcházejícímu kolegovi připraví něco, na co jenom tak nezapomene, když opouštěl budovu, čekalo ho velké překvapení. Už po prvních krocích bylo vidět, jak je dojatý a jak je rád, že lidé kolem něj nejsou jenom jeho obyčejní kolegové, ale že to jsou i jeho přátelé, na které se může klidně spolehnout.

Vědělo to celé město

To, že Ferenc Katony odchází do důchodu vědělo téměř celé město. Proč? Jelikož jeho odchod byl spojený s tím, že zdravotníci rozblikali všechny vozy, které byly aktuálně připraveny na dvoře. A také došlo k tomu, že byly u všech zapnuty také jejich sirény. Jak vše na dvoře místní zdravotnické stanice vypadalo, to se můžete podívat na videu, které bylo v souvislosti s tím natočeno. Toto byl skutečně dojemný odchod, který ukazuje, jak měli ostatní svého kolegu rádi. Samozřejmě mu slíbili, že je může i kdykoliv navštívit. Ale už ne jako zdravotník, ale jako běžná osoba, kam nyní patří.

EGÉSZ SZEGED HALLHATTA, AHOGY NYUGDÍJBA VONULT A KIVÁLÓ ÉLETMENTŐKatona Ferenc kiváló szegdi gépkocsivezető bajtársunk 23 év szolgálat után vonult nyugdíjba. Utolsó szolgálata végén bajtársai lepték meg az elérzékenyült életmentőt. Boldog, egészségben töltött nyugdíjas éveket kívánunk!#mentők #veddészreamentőt

Gepostet von Országos Mentőszolgálat am Donnerstag, 12. Dezember 2019