Zloději si u čerpací stanice vyhlédli nevhodnou oběť. Narazili na bývalého profesionálního boxera

Fotografie: Palickap / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Zloději číhali na čerpací stanici na svou příští oběť. Co se stalo potom, je ale velmi nemile překvapilo. Namísto lupu si z místa odnesli pěknou spoustu modřin.

Čerpací stanice jsou častým místem loupeží, přestože jsou již běžně vybavena kamerovým systémem se záznamem. V tomto případě si dva mladíci počíhali na zákazníka v domnění, že se jedná o velmi snadný cíl. Během chvilky se však celá situace začala ubírat opačným směrem. Narazili totiž na profesionálního boxera, který ani chvíli neváhal.

Špatně si zvolili svou oběť

Že si zloději svou příští oběť napřed vytipují, není nic neobvyklého. Tito dva mladíci však číhali poblíž čerpací stanice a čekali, kdy přijde jejich chvíle, aby mohli udeřit. Jejich volba však nedopadla úplně podle představ. Namísto očekávaného úspěchu je totiž čekal tvrdý výprask. Z místa činu si tak odnesli pěkně bolavou památku, na kterou jen tak nezapomenou.

Napadli muže během tankování

Zatímco muž tankoval palivo do svého automobilu, přiřítil se jeden z pachatelů, který ho chtěl okrást. Za pár vteřin byl na scéně jeho komplic snažící se svého kumpána zachránit a vyprostit ze spárů oběti, která se usilovně bránila. Z ruky se mu snažili servat hodinky, což se ani jednomu z nich nepodařilo, a odešli tak s pěknou ostudou.

Kdo je ve skutečnosti obětí

Poměrně rychle si video ze záznamu pořízeného kamerovým systémem čerpací stanice získalo oblibu na sociálních sítích. Vytipovanou obětí dvou neznámých pachatelů se ukázal být britský rapper a profesionální boxer Brandon Scott alias Swarmz. Dříve byl poloprofesionálním fotbalistou, v roce 2018 se však rozhodl svou kariéru změnit a začal s hudbou.

Souboj o rekordní zadržení dechu pod vodou se vymkl kontrole. 12letý kluk se stal hrdinou díky seriálu

Jeho tvorba mu přinesla tisíce fanoušků a odběratelů na profilech na YouTube, TikToku i Twitteru. V roce 2022 se pak poprvé objevil i v boxerském ringu proti britskému rapperu KSI. Přestože jeho první zápas neskončil úspěchem, zkušenosti mnohonásobně zúročil v reálném životě. Díky tomuto počinu je ve světě boxu ještě oblíbenější.

Zdroj: Fakt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]