27letá matka se rozhodla sdílet svou večerní rutinu. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby neměla 8 dětí

Fotografie: Freepik

Pokud si přejete velkou rodinu, tak je tento článek přímo pro vás, jelikož vám pomůže pochopit, jak to v ní funguje. Matka má totiž ve 27 letech již 8 dětí.

Ať už se zeptáte jakéhokoliv rodiče na jeho noční rutinu s dítětem, řekne vám snad každý to samé. Občas to prostě může být těžké a dostat své malé potomky do postele není vůbec jednoduchá záležitost. Můžete si tedy jen z dálky představovat, jak probíhá boj ve velkých rodinách. Chloé Dunstan, která má dětí rovnou osm, se svěřila s tím, jak takový život může fungovat a jak probíhá noční rutina, která začíná každý den již v 16:30.

Jak k takové situaci došlo?

Chloé Dunstan žije v australském Perthu a již ve 22 letech porodila 3 ze svých dětí. Těmi byli Evan, Otto a Félix, kteří jsou nyní ve věku 8, 7 a 6 let. Pro někoho by to byl dostačující počet, ovšem rodina od Chloé se rychle rozrostla a nyní má neuvěřitelných 10 členů, kterými jsou otec Rohan, matka a jejich 8 dětí. Vzhledem k neobvyklosti jejich života se oba rodiče rozhodli sdílet jejich slasti a strasti na sociální síti YouTube.

Fotografie: Freepik

A jak je vlastně možné, abyste měli za tak krátkou dobu tolik dětí? Naplánovali si to? Či snad došlo k adopci? Odpovědí je nejspíše jedině osud, jelikož takovou náhodu nenaplánujete. Podle Britského deníku The Sun totiž Chloé hned po svých třech dětech otěhotněla znovu a čekala rovnou trojčata. A jelikož to očividně nebylo dost, tak po nich přišla i dvojčata. Mladá maminka navíc hrdě prohlašuje, že všechny její děti byly počaty přirozeně, což dodává celému příběhu nové rozměry.

Museli se rychle naučit, jak efektivně řídit chod domácnosti

S takovým počtem dětí nemáte moc prostoru na zmatek a chaos. Z tohoto důvodu se Chloé rozhodla s jejich přípravou do postele neotálet a začít již v 16:30 hodin tím, že připravuje večeři. A to každý den

Jako jídlo volí například zdravou formu těstovin, které naplní všechny a jsou celkem jednoduché a rychlé na přípravu. Zatímco ona jej připravuje, starší děti začínají uklízet v herně a mladší si jdou zdřímnout. Kolem 18:00 večer se následně všichni potomci sejdou u stolu.

Fotografie: Freepik

Žena prozradila, že s manželem málokdy večeří s nimi, jelikož v rušných dnech si jídlo mohou užít až poté, co všechny uloží do hajan. Po jídle totiž přichází složitější úkol, a tím je koupání a převlékání do pyžama. I přesto, že by to určitě bylo jednodušší, se nekoná žádná zábava v podobě televize. Po vyčištění zubů si Chloé poctivě bere knížku a každý den předčítá pohádky, jelikož je to pro rozvoj a vývoj vztahu mezi rodičem a dítětem zásadní. Nasbírali údajně již více než 1 000 pohádkových knih.

Fotografie: Freepik

Ve 20:00 poté dochází k uložení všech dětí do postele a Chloé může konečně trávit svůj čas s manželem. Sice to může znít docela stresově, ale rodina si prý již zvykla na toto tempo a jsou všichni spokojení. Svět byl vždy těmito velkými rodinami fascinován a není se čemu divit, v dnešní rušné době si málokdo umí představit, jak by to všechno zvládal. Touha mít velkou rodinu údajně pramení buď z toho, že rodiče vyrostli sami a nebo naopak měli velký počet bratrů a sester.

Zdroj: UberAlles

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]