Vizážistka dokonale proměnila svou 80letou vrásčitou tetu na opravdovou krasavici. Člověk by nevěřil, že je něco takového vůbec možné

Fotografie: Depositphotos

Každá žena jednoho dne dospěje k tomu, že by chtěla vypadat mladší. Věděli jste ale, že toho můžete dosáhnout bez různých operací, jen za pomocí kosmetiky? Většina žen pravděpodobně žije v omylu.

Julia Stronach je vizážistka, která pomocí makeupu omladila tvář své 80leté tetě. Stačilo jí pouze pár kosmetických triků a také odhalila techniky a produkty, které používá k dosažení naprosto bezchybné pleti. Některé z nich nejsou ani vůbec drahé, takže si je může dovolit naprosto každý. Tak co, vyzkoušíte nějaký z nich?

Prozradila své triky

Julia Stronach dokázala omladit tvář své tety na oslavě jejich 80. narozenin. Udělala to tak, že jí pod oči nanesla hustou podkladovou bázi, čistý podklad, směs matných a třpytivých očních stínů a krycí korektor, který jí zamaskoval kruhy pod očima. Třiatřicetiletá žena z Aberdeenu na severovýchodě Skotska řekla, že tajemstvím zdokonalení mladistvé pleti je vyhýbat se těžké kosmetice.

Důležité je také zaměřit se na obočí. Je třeba nenápadně vyplnit pouze horní linii obočí, protože tlusté a výrazné obočí dokáže člověku přidat mnoho let. Pokud si budete chtít namalovat rty, rozhodně neobtahujte okraje, nejlepší bude dát rtěnku jen doprostřed rtů. Ohraničené rty totiž výrazně přidávají věk.

Perfektní proměna

Řekla, že špatně nanesené umělé řasy, zubaté oční linky a špatně sladěné podkladové odstíny jsou nejčastější chyby, kterých se ženy dopouštějí a které okamžitě přidávají roky. Vlastně spíše zvýrazňují ty místa, které chce žena nejvíce zakrýt. U většiny klientů začíná Julia tím, že nanese na obličej nanese podkladovou bázi, aby produkty lépe držely a až potom správný odstín makeupu.

Také doporučuje vždy použít houbičku na makeup, díky které se produkty vstřebají lépe do práce, dobře se s ní zapracovává a především vytváří přirozený vzhled. Nejlepší je použít lehký makeup, který vlastně vypadá jako druhá kůže, rozhodně ne extra krycí a husté produkty. Houbička, primer a makeup jsou produkty, na které Julia nedá nikdy dopustit. Také byste si je měli pořídit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený (@julzstron)

Naučte se líčit i vy

Houbičku na makeup před použitím namočte, nejen, že získá na objemu, ale pracování s ní je mnohem jednodušší. Někdy je třeba obličej také pěkně vykonturovat, aby vyniklo vše, co je třeba. Také byste rozhodně měli začít používat rozjasňovač, který obličeji dodá šťávu a vy tak budete vypadat rozzářeně a mladistvě. No a na závěr už jen použijte pudr, kterým zafixujete vše, co jste si na obličeji vytvořili.

Největší chyby v líčení

Umělé řasy

Většinu kupovaných umělých řas je třeba zastřihnout, aby správně držela na oku. Pokud to neuděláte, budou řasy vypadat až moc uměle a především vám budou nepohodlné. Zastřihněte je z té nejdelší strany a poté už jen pořádně nastavte. Také myslete na to, aby se vám nedostaly do vnitřního koutku oka. Mohlo by vám začít slzet a řasy by se odlupovaly.

Fotografie: Depositphotos

Špatné nanášení makeup

Mnoho žen si myslí, že když si koupí makeup, který sedí k odstínu jejich pleti, stačí ho nanést pouze na obličej. Jenže potom ve většině případů budou mít jinou barvu obličeje a krku a to nikdy nevypadá dobře. Pamatujte na to, že makeup je třeba nanášet i na krk, čelist a pokud nosíte culík, tak i na uši. Vše by mělo mít stejnou barvu.

Zubatá oční linka

Pokud si žena neumí namalovat rovnou, přesnou a ostrou oční linku, neměla by si ji malovat raději vůbec. Nikdy si nemalujte linky se zavřenýma očima. Kůže se tak totiž natáhne a jakmile oči otevřete, linky budou zubaté. Proto raději zakloňte hlavu a oči mějte stále otevřené. Třeba vám tato rada pomůže.

Zdroj: DailyMail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]