Dcery připravily pro svého rakovinou nemocného otce dojemné překvapení

Rodinná pouta jsou opravdu silná a nezlomí je nic na světě. To dokázalo pět žen a dvě dívky, které jsou v první řadě milující dcery svého otce. Tomu bohužel lékaři diagnostikovali rakovinu, proto se rodina rozhodla přichystat pro něj velké a dojemné překvapení.

Willie Shelton byl vojákem americké armády, avšak poté se stal bohužel válečným veteránem. Nikdy ho však neopustila myšlenka, navzdory všem okolnostem, že chce všechny své dcery doprovodit k oltáři a vidět ve svatebních šatech.

Nezapomenutelný svatební den

Protože Williemu zbývalo jen pár týdnů života, uspořádaly jeho dcery skvělé překvapení. Společně s matkou a manželkou bývalého vojáka Cheryl zorganizovaly obnovení manželského slibu jedné z dcer Emily. Ta si po několika letech opět navlékla svatební šaty a aby svému otci ženy skutečně splnila sen, sehnala pro své sestry šaty zcela identické, avšak různých velikostí.

O tři dny později se uskutečnil obřad, na který se jejich otec již na kolečkovém křesle dostavil s manželkou ve slavnostní vojenské uniformě. Když pak uviděl své vlastní i adoptivní dcery, jak vycházejí ze dveří domu ve svatebních šatech, byl velmi dojatý. Všechny byly v bílém a doslova zářily.

Fotografie: Taylor Elchert

Vzpomínkové fotografie

„Nevěsty“ se ve slavnostní den se svým otcem i vyfotografovaly. Také vytvořily krásné tablo s jednotlivými fotografiemi, které bude láskyplnou vzpomínkou na krásné rodinné okamžiky. Asi dva týdny po obřadu bohužel Willie zemřel, ale všichni věděli, že byl ve svůj poslední moment šťastný.

Mohl všechny dvé milované děti vidět ve svatebním. Splnil se mu sen, a to je úžasné. A jeho dcery mají skvělou vzpomínku na svého otce. Z jejich života nikdo nesmaže to, co s ním mohly ještě zažít. Tento příběh je skutečně dojemným vyjádřením lásky k bližnímu.

Vyjádření vděčných dcer

K dojemnému dnu se některé Willieho dcery vyjádřily. Jennifer Sheltonová například řekla tohle: „Náš táta byl tím nejúžasnějším člověkem, kterého znám. Dokázal kolem sebe šířit lásku, radost a také pozitivní náladu. Pro svou rodinu by se přímo rozdal. My se sestrami jsme chtěly všechnu tu lásku a péči oplatit. Daly jsme mu to, co si nejvíce přál. Viděl nás všechny ve svatebním, jeho sen se naplnil, a to nás činí všechny šťastné, i když nám moc schází.“

Willieho druhá dcera Lindsey Sheltonová zase vyřkla následující slova: „Vždy jsem si moc přála, aby mě táta vedl uličkou k mému vyvolenému muži ve svatební den. Tak nějak tajně jsem doufala, že se to podaří i přesto všechno, co si musel prožít. Bohužel osud to chtěl jinak. Jedno mě však uklidňuje, otec mě viděl ve svatebním a byl nadšený a velmi šťastný. To byl se sestrami náš cíl. Učinit jeho poslední dny radostnými.“ Tento příběh chytne za srdce, není-liž pravda. Vyjadřuje bezmeznou lásku a úctu k rodiči, který byl na konci své životní cesty.

Fotografie: Taylor Elchert

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]