Dělník nedostal zaplaceno za nekvalitní rekonstrukci koupelny. Majitelka bytu zachytila na kameru jeho šílené běsnění, které teď koluje internetem

Fotografie: Unsplash

Muž opravil klientce koupelnu, ale nedostal za ni dohodnutý plat. Usoudil, že se tedy vrátí do jejího domu a situaci vyřeší jiným způsobem.

Stavebník z amerického Colorada měl za svou práci získat v přepočtu 166 000 korun. Nakonec však obdržel pouze asi 70 000 korun a zbytek měl být poslán později na jeho účet. Klientka však svůj slib nedodržela a zbytek peněz stavebníkovi nedoplatila. Jako důvod uvedla, že zrekonstruovaná koupelna vypadá „strašně“, a muž si tedy za svou práci více peněz nezaslouží.

Neúspěšná renovace koupelny

Majitelka se těšila, až si převezme svou novou vysněnou koupelnu. Nemohla se dočkat dne převzetí zakázky, byla opravdu velice nadšená z toho, jak měla koupelna vypadat. Místo radosti však přišlo obrovské zklamání. Po otevření dveří zůstala jako opařená. Koupelna vůbec nevypadala tak, jak se domluvili, nebyla dle jejích představ. V rozhovoru uvedla, že to byl pro ni hrozný pocit.

Fotografie: Freepik

Lepší škaredá než žádná

Zedník Terry Gregory se dozvěděl, že žena není spokojená, avšak i tak měl za to, že rekonstrukci provedl správně. Do renovace koupelny investoval se svým týmem týdny práce a několik tisíc dolarů. Jakmile mu žena sdělila, že mu zbytek sumy nezaplatí, rozhodl se situaci vyřešit takříkajíc tvrdou rukou. Jednoho dne přišel do domu této ženy, vešel do koupelny a zničil vše, co bylo zrenovováno.

Fotografie: Freepik

Na straně ženy jsou stovky lidí

Žena se rozhodla, že fotografie zrekonstruované koupelny pověsí na web, což uživatelům internetu umožní vyjádřit se k odvedené práci. Všichni komentující se shodli na tom, že renovace rozhodně nebyla úspěšná.

Ve spárovací hmotě byly díry, dlaždice byly nerovné. Muž rovněž použil uštípnuté kusy obkladů a dlaždice různých velikostí. Pravdou je, že takto bychom si zrekonstruovanou koupelnu rozhodně nepředstavovali.

Fotografie: Unsplash

Takového dělníka doma nechcete

Když Terry ničil koupelnu, bylo slyšet, jak na něj žena křičí, aby přestal. On se k ní výhružně otočil a řekl: „Zaplatí mi někdo? Něco ti řeknu – žádný dodavatel ve státě Colorado to nikdy neopraví, až zjistí, že jsem to udělal, protože jsi mi odmítla zaplatit.“ Žena dodala, že to není jeho dům, aby ho ničil. Mladý Američan se však nenechal zastrašit a oponoval ženě, že se jedná o jeho majetek, že má od všeho účtenky.

Fotografie: Freepik

Terry s kladivem v ruce nakonec ženě zničil celou koupelnu. Zkroušená žena si však takové jednání nenechala líbit a momentálně muže žaluje za to, že bez povolení vtrhl do jejího bytu a začal se chovat nepříčetně a vše ničit. Níže uvedené video mluví za vše.

Zdroj: YouTube / ViralHog

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]