Díky geniálním nápadům nemusíte už nikdy žehlit prádlo. Podívejte se na ně!

Je celá řada nápadů, které vám ušetří čas. Díky níže uvedeným nemusíte už nikdy žehlit prádlo. Tuto činnost nemá mnoho lidí rádo, obzvlášť, když se jedná o košile a parádní kousky. Jak na to?

  • Umístěním dvou nebo tří kostek ledu do sušičky můžete získat hladké prádlo
  • Kouzlo se stane, když se led promění v páru a napaří vaše oblečení do sucha
  • Pokud si to chcete vyzkoušet doma, nepřetěžujte sušičku
  • Tipem je také dávat méně pracího prostředku

Máte vyprané prádlo a málo času?

Pokud máte málo času, ale potřebujete čerstvě vyprané a dobře vyžehlené oblečení, existuje jeden jednoduchý trik, který nevyžaduje žehlicí prkno a hodiny vašeho času.

Jednoduchým umístěním dvou až tří kostek ledu do sušičky a nastavením na vysoké teplo na několik minut by se vrásky ve vašem oblečení měly vyhladit.

Nespočet lidí, kteří uvádí svou on-line zkušenost, vyzkoušeli neobvyklou metodu s působivými výsledky.

Jak to funguje?

Kouzlo se stane, když se led roztaví v teple sušičky a přemění se na vodu a pak na páru, a proto bude dělat stejnou práci, jakou by jinak musela zastat vaše žehlička.

Vaše sušička je v podstatě parní stroj na oblečení, takže je prádlo nepomačkané a navíc příjemně voní.

Pokud kostky ledu používáte, neplňte sušičku na maximum, ale ponechte tam volný prostor.

Varianty jako pár košile nebo možná košile a pár kalhot jsou dobré možnosti.

Existují i jiné způsoby, jak se vyhnout žehlení, včetně zavěšení prádlo, jakmile jej dostanete ze sušičky. Čerstvě vysušené a teplé prádlo, které rozvěsíte, se nebude motat dohromady, nehrozí tak jeho opětovné zmačkání.

I když to může znít jasně, použití specifikovaného množství pracího prostředku podle návodu výrobce, zde platí, že méně je více. Používejte jen malé množství prášku na praní a rovněž to nepřehánějte s aviváží, která může prádlo i poškodit.

Chcete-li mít krásně rovné prádlo, držte se našich rad výše a dosáhnete toho vždy. Už nikdy nemusíte žehlit košile, obleky nebo povlečení. Vše bude krásně rovné a hladké. Žehličku už nebudete potřebovat.