Fotografie zmateného ovoce – banány, hroznové víno či jablka jak je neznáte

Ovoce je velmi zdravé a rozhodně by nemělo v našem jídelníčku chybět. Možná se vám už někdy stalo, že jste se setkali, ať u vlastní úrody anebo u koupeného ovoce či zeleniny s nějakou anomálií. Třeba malá papričky uvnitř velké krásné, zralé papriky. Podivně rozvržený a tvarovaný vnitřek ovoce. Srostlé brambory či podivně tvarované jablíčko.

Abnormality se nevyhýbají lidem, zvířatům, ani rostlinám. Společně se dnes podíváme na fotografie zmateného ovoce. Kdy třeba jablko vypadá jako hruška, citron připomíná holubici, srostlé banány a další…

Srostlé banány

Tento banán má 2x více vitamínu a výživných látek, než běžný banán. Je to proto, že jde vlastně hned o dva banány.

Citron – holubice

Tento citron si to asi na poslední chvíli rozmyslel a chtěl okusit život holubice. Vypadá totiž, jako holubice, která se připravuje na let.

Hroznové víno

Na první pohled by to mohlo vypadat, že jde o nějaké cizokrajné ovoce. Je to však hroznové víno. Jde totiž o několik spojených kuliček.

Kiwi

Je libo hned trojitou dávku vitamínů? Tady se stalo to, že k sobě srostly tři plody – tedy tři kousky tohoto lahodného ovoce.

Monstrum zvané jahoda

Jahody jsou známy svým specifickým tvarem. Občas se stane, že se najde v úrodě i pořádný kus – tedy velká jahoda. Tady opět srostlo několik plodů a vznikla jedna obří jahoda, která zakrývá celou dlaň.

Strašidelná jahoda

U jahod ještě chvíli zůstaneme. Asi vám neuniklo, že má jahoda na sobě množství miniaturních semínek. Napadlo vás někdy, jak by to vypadalo, kdyby ta semínka vyklíčila? Tady této jahodě se přesně tohle přihodilo.

Jablko

Toto jablíčko se rozhodlo, že se raději stane hruškou. Svým tvarem totiž hrušku opravdu připomíná. Nicméně vyrostlo na stromě s dalšími jablky a hruška to opravdu není.

Obrázky: boredomtherapy