Dvojnásobná máma vážila přes 100 kilo. Rozhodla se pro radikální změnu. Že se jedná o stejnou ženu by poznal málokdo

Fotografie: Depositphotos

Děti nejsou překážkou v hubnutí, potvrzuje to příběh ženy, která dokázala zhubnout neuvěřitelných 40 kilogramů díky chůzi.

Potíže s váhou měla Colleen Raines od svého dětství. Vždycky měla ráda jídlo. Jednoho dne si však uvědomila, že musí změnit svůj životní styl. Podívala se na staré fotografie a šokovalo ji, jak vypadá. Sama říká, že pokud jde o kila navíc, byla několik let opravdu slepá. Svou cestu k hubnutí začala sdílet s ostatními a začalo se jí dařit. Věděla, že to není lehký úkol, ale že se s ním musí poprat.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Colleen | Weightloss Journey 🦋 (@colleen_getslean)

Změnila jídelníček

Colleen se vzdala všech vysoce kalorických jídel a také se začala pravidelně hýbat. Prý používala nejrůznější aplikace k počítání kalorií. Také si zjistila, co to znamená kalorický deficit, a začala se stravovat zdravě. Zdravá jídla si zamilovala. Kromě toho se nebojí sem tam sníst také kousek dortu nebo zmrzlinu. Snaží se však udržet si svůj kalorický deficit a vzdát se jiných jídel.

Velmi často jí ovoce a saláty. Z masa vybírá hlavně libové kuřecí a také rybí maso. V jídelníčku jí nechybí jogurty. Miluje také grilovanou zeleninu a jí i kraby. Navíc se každý den hýbe. Snaží se udělat alespoň 8 000 kroků denně. Občas využije možnosti si doma zacvičit. Když má čas, pustí si například videa s lekcí jógy a nezapomíná se také trochu rozmazlovat. Je tak nadmíru spokojená.

Stačí se jen odhodlat

Změna životního stylu pochopitelně není jednoduchá. Nejtěžší je však začít. Potom už jde vše tak nějak samo. Odhodlání a vůle dělá opravdu mnoho. Pokud tedy také bojujete s nadváhou, zkuste se nejprve zamyslet nad svým jídelníčkem. Do své stravy nezapomeňte zařadit více ovoce a zeleniny. Jídlo si připravujte doma a vždy čerstvé. Zapomeňte na veškeré polotovary plné zbytečných cukrů.

Kromě jídla je samozřejmě důležitý také pohyb. Pokud nemáte moc času, nezoufejte. Z počátku budou určitě stačit jen procházky, časem můžete tempo chůze zrychlovat. Pokud budete mít chuť, můžete vyzkoušet také nejrůznější cvičení nebo návštěvu fitness centra. Skvělým způsobem, jak se udržet v kondici a zhubnout, je také jízda na kole nebo běh. Ten je v poslední době velmi oblíbený.

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]