Zřetelná znamení, která dokazují, že se vás snaží kontaktovat váš anděl strážný

Fotografie: Pixabay

Strážní andělé nás provázejí během celého života. Jsou s námi v časech dobrých a zlých. Jejich přítomnost často cítíme na různých úrovních.

Strážní andělé si vždycky najdou způsob, jak s námi pomocí různých komunikačních linek hovořit. Někdy se objevují ve vašich snech, jindy vás kontaktují přímo. Je to to, co mnoho lidí považuje za instinkt. Bernard Weber ve své knize píše fikci založenou na samotné myšlence andělů strážných a jejich přítomnosti v našich životech. V tomto duchovním románu se strážní andělé vyvíjejí v nebi.

Mají k dispozici sny a předtuchy

V tomto románu mají andělé k dispozici předtuchy, sny a šťastné náhody. Ty jim mají pomoci, aby lidstvo přežilo a pozdvihlo své sebevědomí. Cílem je, aby šlo lidstvo kupředu. Weber zakládá svoji knihu na přesvědčení, že všichni máme svého strážného anděla, který nás neustále drží za ruku. Tyto neviditelné bytosti vždy najdou způsob, jak nám dát najevo lásku a přítomnost, která není hmatatelná. Pojďme se podívat na některá znamení, kterým je vhodné věnovat pozornost.

Fotografie: Freepik

Známým symbolem je peří. Pokud ho naleznete na cestě, usmějte se a vězte, že váš anděl strážný je blízko vás. Stejně mohou být nápomocné také mraky. Když zvednete hlavu k nebi, můžete pozorovat zřetelné tvary. Tyto formy se projevují, aby vám ukázali, že nejste sami a musíte bojovat, abyste se posunuli dopředu.

Někdy je to vůně, o které nevíte odkud pochází. Vězte, že když se to stane, váš strážný anděl je opravdu blízko u vás a chce vám dát vědět, že je tu pro vás.

Fotografie: Unsplash

Znamením jsou také zvířata nebo hudba

Děti nebo zvířata si často všimnou přítomnosti anděla. Pokud uvidíte miminko, které se bezdůvodně usmívá nebo zvedá ruce všude kolem, pravděpodobně vidělo anděla. Právě na něj se směje.

Podobně mohou anděly vidět i zvířata. Ta jsou v jejich přítomnosti mnohem klidnější. Znamením může být také hudba s andělským podtextem. Pokud nemůžete najít původ hudby, znamená to, že váš strážný anděl není daleko.

Fotografie: Pexels

Občas možná narazíte na dně hluboké tašky na mince. Tyto náhody nejsou triviální, symbolizují podporu a lásku, kterou pro vás má váš anděl strážný. Pokud zaznamenáte nějaké nevysvětlitelné záblesky světla nebo blesků, znamená to také, že váš anděl strážný je blízko.

V takovém případě zavřete oči, uvolněte se a zhluboka se nadechněte. To vám dá pocit uklidnění a pohodlí. Během života nastanou chvíle beznaděje. Vždy však pozorujte i ta nejmenší znamení. Uvidíte, že se díky tomu váš život změní k lepšímu.

Zdroj: MSN

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]