Muž na letišti padl na kolena a začal plakat. Kolemjdoucí cestující zůstali stát jako opaření, když vyšlo najevo, co se mu stalo

Fotografie: Depositphotos

Scéna jako z romantického filmu, ovšem tento příběh je realitou, která dojímá celý svět. Muž padl na letišti na kolena a začal plakat. Když ostatní lidé zjistili proč, neubránili se dojetí.

Kolik filmových scén odehrávajících na letišti jste už viděli? Jistě spoustu, zpravidla se člověku vybaví romantická komedie, která je zakončená dojemnou scénou, kdy muž ještě na poslední chvíli zastihne svou vysněnou lásku těsně před odletem a vše končí poklekem a slůvkem ANO. Tento příběh je ještě dojemnější. Tento muž padl na letišti na kolena a začal se modlit. Když lidé zjistili, co se mu stalo, začali plakat.

Hrůzy války rozdělily rodinu

V roce 2012 se Dyan a jeho rodina pokusili utéct před hrůzami války v Súdánu. Ovšem ve shonu a velkém chaosu se muž a jeho žena navzájem ztratili. Jejich oddací list byl zničen následky války, nemohli tedy ani prokázat, že k někomu patří a vzájemně se zoufale hledají.

Tak Dyan skončil v uprchlickém táboře jako svobodný muž a jeho žena Alik, která ještě ke všemu byla těhotná s jejich třetím dítětem, a 2 děti odešly do Spojených států amerických, kde je ochotně přijali. Před válkou úspěšně utekli, teď však před sebou měli další úkol. Znovu se všichni ve zdraví setkat.

Fotografie: Pexels

Pomohli američtí dobrovolníci

Ve Státech se Alik setkala se 2 dobrovolnicemi, Molly a Claire, které pomáhaly s přijímáním uprchlíků, a na jejich přímluvu se jim podařilo dostat Dyana do letadla a po 4 letech se sejít s jeho rodinou a také s jeho 3letým dítětem, kterého nikdy předtím neviděl, protože se se svou manželkou rozdělili, když jej ještě nosila v bříšku.

Video dojímá celý svět

Video níže, které natočil Robert Fuqua, zachycuje okamžik, kdy se všichni členové rodiny, manželé i všechny 3 děti, mohli opět padnout kolem krku, načež Dyan poklekl a začal se modlit, čímž vyjádřil svou vděčnost a pocit štěstí. Když lidé, kteří zjistili pravý příběh za jeho slzami, byli dojatí stejně.

Zdroj: Twice