Osamělou seniorku sousedé již podezřele dlouho nepotkali. Zdrcující důvod její absence otřásl celým domem

Fotografie: František Hajdekr / Creative Commons / Attribution 3.0

Nesnesitelný zápach, který se začal linout v jednom bytě z varšavského Bródnu, znepokojil obyvatele paneláku. Je zcela zřejmé, že nikdo nebyl připraven na to, co zde hasiči najdou.

Polská média nedávno informovala o hrůzostrašném nálezu ve Varšavském paneláku. Podle novinářů si na konci srpna začali obyvatelé budovy stěžovat na nepříjemný zápach na schodišti. Časem to ale zašlo tak daleko, že s tím museli ubytovaní něco udělat a kontaktovat úřady. Obec tedy byla informována a na místo byly povolány úřady.

Museli se dostat do pokoje násilím

Po obchůzce po bytovce hasiči zjistili, že zápach vychází z jednoho bytu, v němž se měla nacházet starší dáma. Po oslovování a zvonění na tuto ženu hasiči nedostali žádnou odpověď, a tak její dveře vykopli. Spatřili však něco ohavného. Uvnitř bytu totiž bylo nalezeno tělo této 65leté seniorky v pokročilém stádiu rozkladu. Ta zde měla být již po celý rok – a to bez povšimnutí.

Celý rok byla mrtvá bez povšimnutí

Případem se zabývá prokuratura, avšak policie zatím k tomuto případu neposkytla žádné podrobnější informace. Novináři také nadále zkoumají pravdu, jelikož je podivné, že si nikdo ze sousedů nevšiml, že se zde žena nijak nepohybuje, byť působila dost introvertně. Snad tomu policie přijde co nejdříve na kloub, a uklidní tak místní obyvatele.

Pracovnice z hospice prozradila, jakou vůni má blížící se smrt. Svým barvitým popisem ohromila internet

Fotografie: Depositphotos

Podobný případ v nedalekém městě

Před nějakou dobou se podobný případ odehrál v nedalekém Legionowu. V jednom z paneláků bylo nalezeno tělo 80leté ženy, která údajně zemřela před pěti lety. O její smrti by snad nikdo nevěděl, nebýt toho, že sousedům začalo zatékat ze stropu. Datum úmrtí stařenky bylo určeno na základě potravin nalezených v ledničce. Datum spotřeby těchto produktů nepřesáhlo květen 2018, což je celkem bizarní.

Zdroj: Fakt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]