Obyčejný citron pomůže zlepšit váš život. Stačí ho položit k posteli

Citron je známým citrusem pro posílení imunity. Zdraví lidského těla však umí zlepšit i jinak. A není nutné ho vůbec jíst. Naučíme vás několik triků, kterými svému tělu prospějete lépe než s čímkoliv jiným. Prospějete své energii, své kůži, své kráse, ale i své psychice. Jenom s obyčejným citronem.

Nejenom s citronem

Pokud nemáte po ruce citron, nemusíte zoufat, jelikož podobné vlastnosti mají také limetky, popřípadě i jiné citrusy. Citrony jsou však obecně nejlepší, a to právě pro obsah řady látek, které budete při tomto postupu používat.

Ideální do ložnice

Nejlepší volbou, jak se dá využít citron a jeho účinky, je ložnice. Stačí ho vzít, nakrájet na kousky, položit na talířek a potom ho položit na váš noční stolek. Alternativně můžete využít třeba jenom šťávu nalitou v mističce, nebo ve sklenici. Takto naplno pocítíte účinky přírodní aromaterapie, kterou vám citron zajistí. Zlepší se vaše psychika i kvalita spánku, díky čemuž se probudíte odpočatější a plní energie.

Jako osvěžovač vzduchu

Aby váš interiér dokonale voněl a abyste z něho odstranili pachy a špatnou energii, je vhodné použít osvěžovače vzduchu. I tady vám nejlépe pomůže právě citron. Stačí z něho vymačkat šťávu, tu potom smíchat s trochou vody, vše nalít do rozstřikovače a aplikovat po celém vašem domě nebo bytě. Tato směs ho dokonale provoní a odstraní špatné energie.

Zkuste i něco netradičního

Můžeme se pohybovat také v určité energetické a duchovní rovině. Pokud ji chcete zkusit, použijte 8 citronů a položte je přímo do středu hlavní místnosti vašeho domu nebo bytu. Dalším řešením je jeden rozkrájený citron, který v noci položíte pod postel. Poslední variantou je citron nakrájený na plátky, které budou poskládány tak, že z nich vytvoříte kříž. Tyto netradiční postupy by vás měly obecně chránit před vším zlým, co by mohlo do vašeho života pronikat.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]