Obyčejný citron pomůže zlepšit váš život. Stačí ho položit k posteli

Citron je známým citrusem pro posílení imunity. Zdraví lidského těla však umí zlepšit i jinak. A není nutné ho vůbec jíst. Naučíme vás několik triků, kterými svému tělu prospějete lépe než s čímkoliv jiným. Prospějete své energii, své kůži, své kráse, ale i své psychice. Jenom s obyčejným citronem.

Nejenom s citronem

Pokud nemáte po ruce citron, nemusíte zoufat, jelikož podobné vlastnosti mají také limetky, popřípadě i jiné citrusy. Citrony jsou však obecně nejlepší, a to právě pro obsah řady látek, které budete při tomto postupu používat.

Ideální do ložnice

Nejlepší volbou, jak se dá využít citron a jeho účinky, je ložnice. Stačí ho vzít, nakrájet na kousky, položit na talířek a potom ho položit na váš noční stolek. Alternativně můžete využít třeba jenom šťávu nalitou v mističce, nebo ve sklenici. Takto naplno pocítíte účinky přírodní aromaterapie, kterou vám citron zajistí. Zlepší se vaše psychika i kvalita spánku, díky čemuž se probudíte odpočatější a plní energie.

Jako osvěžovač vzduchu

Aby váš interiér dokonale voněl a abyste z něho odstranili pachy a špatnou energii, je vhodné použít osvěžovače vzduchu. I tady vám nejlépe pomůže právě citron. Stačí z něho vymačkat šťávu, tu potom smíchat s trochou vody, vše nalít do rozstřikovače a aplikovat po celém vašem domě nebo bytě. Tato směs ho dokonale provoní a odstraní špatné energie.

Zkuste i něco netradičního

Můžeme se pohybovat také v určité energetické a duchovní rovině. Pokud ji chcete zkusit, použijte 8 citronů a položte je přímo do středu hlavní místnosti vašeho domu nebo bytu. Dalším řešením je jeden rozkrájený citron, který v noci položíte pod postel. Poslední variantou je citron nakrájený na plátky, které budou poskládány tak, že z nich vytvoříte kříž. Tyto netradiční postupy by vás měly obecně chránit před vším zlým, co by mohlo do vašeho života pronikat.