Dokonalou svatbu přerušil kněz v nejdůležitějším momentu. Novomanželé nevěřili svým očím

Fotografie: Depositphotos

Svatební obřad rozzářil svou pozitivní energií oddávající kněz. Pro všechny přítomné si připravil úžasné vystoupení, které nyní koluje internetem.

Svatební den je událost, která je pro mnohé jen jednou za život. Toužíte po tom, aby vše bylo perfektní, podle vašich představ. Zkrátka chcete si to náramně užít a doufáte, že stejně tak to s vámi oslaví i pozvaní hosté. Hudba, pití, jídlo, vše je připraveno pro nekončící zábavu. Nikdo by však nečekal, že největší show si připraví oddávající kněz.

Oddávající rozzářil už tak radostný den

Zdálo se, že na této svatbě už nemůže být více radosti. Milující pár se zrovna chystal vstoupit do svazku manželského a před svými blízkými, přáteli a rodinou stvrdit svou lásku. Někteří se usmívali, někteří plakali štěstím, tak jako tak ale všichni přítomní cítili radost a štěstí. Už tak krásný den ale všem zlepšil oddávající kněz, jak uvádí server Pokukaj.

Na internetu na platformě YouTube na kanálu Rioja2.com se nyní objevilo video kněze z Itálie, který před 3 lety vyvolal svým výkonem skutečnou euforii. Novomanželům zazpíval píseň Mamma Maria a všechny přítomné na svatbě, nejvíce však ženicha s nevěstou, svým vystoupením ohromil. Milý kněz Bruno Maggioni z kostela Nejsvětějšího Srdce Ježíšova v Limbiante u Milána hýřil pozitivní energií a mnoha lidem rozzářil den.

svatba

Zdánlivě dokonalá svatba předčila všechna očekávání. Ženich s bolestivou nemocí dojal nevěstu

Takového oddávajícího by si přál každý

Mnozí uživatelé internetu, kteří video zhlédli, uvedli v komentářích pod příspěvkem, že by si takového kněze přáli v každém kostele, a to nejen při svatbách, ale i mších. Jakmile uvidíte video i vy, jistě všem dáte za pravdu. Jeho energie a úžasný hlas jsou kombinací, jež vám vykouzlí úsměv na tváři. Duchovní představitelé někdy dokážou pěkně překvapit. Například když jsme na SvětěKreativity psali o knězi, který se přihlásil do pěvecké soutěže.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*