Odkyselení organismu snadno a rychle. Postačí obyčejná jedlá soda

Slyšeli jste už o odkyselení organismu? Pokud ne, podíváme se na něho společně. Jde o proces, který zajistí, že vaše tělo bude více zásadité, což se následně pozitivně podepíše na dobrém fungování vašeho organismu.

Mnoho lidí při odkyselení doslova vyhazuje peníze jak za různé nákladné procedury, tak vyhazuje peníze také za různé předražené produkty. Přitom nic z toho není nutné. To proto, že vám postačí obyčejná jedlá soda. Najdete ji v každém obchodě a stojí pár korun. Jak na ni?

Jak vám odkyselení organismu prospěje?

Pokud si říkáte, zda je tento postup vhodný, tak vás ubezpečíme, že rozhodně ano. To proto, že má řadu pozitiv. Už jenom v tom, že budete mít silnější imunitu. Také může odkyselení napomoci při prevenci rakoviny, nebo dokonce i k její léčbě. Pomáhá také v případě běžných nemocí, jako je nachlazení, nebo jako je kašel.

Alkalizace organismu však může napomoci také ke zlepšení fungování trávicích orgánů. Také může zlepšit stav ledvin a žlučníku a dokonce zde pomoci eliminovat nepříjemné kameny. Eliminace kyselosti též prospěje vašim kloubům, ale i krvi.

Jak na to?

Pokud to chcete zkusit, tak vám skutečně bude stačit běžná jedlá soda. A jak na její použití? Velmi jednoduše. Rozmíchejte jí trochu ve sklenici a tu vypijte ráno, na lačný žaludek. Druhou sklenici si dejte asi půl hodiny před obědem a třetí asi třicet minut před večeří. A takto užívejte dlouhodobě.

Pamatujte, že nic by se nemělo přehánět. Na začátku vašeho postupu postačí, když ve sklenici rozmícháte jenom špičku lžičky, a postupně budete množství přidávat podle potřeby. Sami na svém těle poznáte, zda je třeba více, nebo nikoliv.

Soda pomáhá i jinak

Jedlá soda má také řadu dalších využití a tak se vyplatí ji doma mít. Po rozpuštění ve vodě se hodí jako první pomoc při kousnutí hmyzem, hodí se jako základ detoxikačních koupelí, stejně jako pomáhá odstraňovat kožní a nehtové plísně. Při kloktání umí eliminovat bolest v krku, a pokud si tímto roztokem propláchnete i oči, lze zmírnit i zánět spojivek.

Fotografie: Freepik

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]