Po dlouhých letech unikl na veřejnost důkaz, který odhalil mrazivé tajemství princezny Diany

Fotografie: Russ2009 / Creative Commons / Attribution-Share Alike 2.0

Diana Spencer, známější jako princezna Diana, byla jednou z nejvýznamnějších a nejoblíbenějších osobností 20. století. Dodnes se objevují novinky o jejím životě.

Diana byla obdivována pro svou krásu, styl a soucit, který projevovala ve své charitativní práci. Zasazovala se o řadu humanitárních a sociálních otázek, včetně boje proti AIDS, podporu dětských nemocnic a kampaně proti používání nášlapných min. Diana měla s princem Charlesem dva syny, prince Williama a prince Harryho. Nyní se v aukci objevil dokument, který odhaluje kus její minulosti.

Pracovní dokument, který obsahuje zajímavou informaci

Pracovní smlouva princezny Diany, jež nyní vstupuje do aukce, odhaluje zajímavý detail o jejích prvních krocích v profesním životě. Podle zpráv, které přinesl deník Daily Mail, se zdá, že Diana si ve snaze získat práci ve společnosti Solve Your Problem Ltd., která poskytovala péči o děti bohatým rodinám v Londýně, úmyslně přidala jeden rok ke svému skutečnému věku.

Tento krok měl podle webu TN zvýšit její šance na získání pozice a možná i lepšího platu, což naznačuje její silnou motivaci a odhodlání uspět. V době, kdy si smlouvu vyplňovala, jí ve skutečnosti bylo pouze 17 let. Tento dokument, který má být její první oficiální pracovní smlouvou, je dnes považován za významný historický artefakt, odrážející nejen osobní cestu mladé Diany Spencerové, ale i společenské normy té doby.

Poslední telefonát před smrtí Bartošové byl s Karlem Gottem. Odhalený rozhovor po 10 letech vyřešil záhadu

Zájem mají nejen odborníci, ale i veřejnost

Aukce tohoto dokumentu přitahuje pozornost nejen kvůli svému obsahu, ale i proto, že symbolizuje významný okamžik v životě jedné z nejikoničtějších osobností 20. století. Andrew Stowe, dražitel, komentuje očekávání ohledně aukce, přičemž předpovídá, že smlouva by mohla v aukci dosáhnout ceny přesahující 5 000 liber, což odpovídá zhruba 147 tisícům korun.

Smlouva
Fotografie: Pexels

Stowe zdůrazňuje, že předměty spojené s tak významnými historickými osobnostmi, jakou Diana bezpochyby byla, mají nejen velkou emocionální, ale i finanční hodnotu. Další informace o této obdivuhodné ženě jsme čtenářům deníku SvětKreativity přiblížili v nedávném článku, který přiblížil, jak Diana porušila královská pravidla při výchově svých dvou synů.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*