Žena porodila holčičku a šťastně odešla z porodnice domů. O 6 týdnů později ale v sobě cítila něco divného

Fotografie: Depositphotos

Když žena porodila zdravou dcerku, byli s manželem naprosto nadšení. Ale to ještě netušili, že je čeká něco jako velký zázrak.

Když Eliza Kerbi a její manžel Ben zjistili, že je žena ve třetím měsíci těhotenství, byli velmi šťastní. Pár si totiž vždycky přál mít dítě a velkou rodinu, a tak pro ně byla tato zpráva velkým darem. Jejich krásná dcerka Charlie se narodila naprosto zdravá, a její rodiče ji každým dnem milovali víc a víc. Ale Eliza měla po porodu velmi zvláštní pocit.

Fotografie: Depositphotos

Všichni si mysleli, že je to porodem

Mladá miminka se neustále cítila unavená a měla ten stejný pocit, jako když byla v počátcích těhotenství. Ale protože to bylo jen 6 týdnů po porodu, všichni si mysleli, že Elizina únava byla způsobena nedávným porodem. Donosit dítě a porodit ho je totiž pro každou ženu velmi náročné. Ale ona tomu zkrátka nevěřila.

Jednoho dne se rozhodla, že se s jejími obavami svěří svému manželovi. Všichni jí říkali, že je jen unavená, ale ona měla stále pochybnosti. A tak se podívala na Bena a řekla mu, že si myslí, že je znovu těhotná. On se ale jen začal smát. S jedním novorozencem měli doma už tak hodně práce a představa, že by měli další dítě, se jim moc nelíbila.

Šokující zpráva

Ale Eliza byla přesvědčená, že je těhotná a čtyři těhotenské testy její myšlenku jen potvrdily. Dalším krokem byla návštěva lékaře. Musela se ujistit, že výsledky těchto testů jsou správné. A ultrazvuk jí to potvrdil. Doktor se ale trošku zarazil a pak jí řekl, že ví, že zrovna porodila jedno dítě, ale že ultrazvuk ukazuje, že čeká dvojčata.

Žena se hodně bála, i když v hloubi duše celý život snila o dvojčatech. Mladým rodičům chvilku trvalo, než se s touto novou informací smířili. Naštěstí se dvojčata narodila ve 36. týdnu těhotenství bez větších komplikací. Chlapečci se narodili zdraví a jejich rodiče i Charlie je velmi milují. A navzdory tomu, že místo jednoho dítěte mají doma děti 3, nemohou být šťastnější.

Zdroj: Eldoce

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]