Těmito jasnými signály se vás anděl strážný snaží varovat před pohromou. Většina lidí je ignoruje

socha anděla detail
Fotografie: Pixabay

Andělé jsou v našich životech všude. Navíc vám neustále dávají znamení své přítomnosti, která jen stačí umět detekovat. Znají vaše touhy, přání, obavy i nedostatky.

Strážní andělé poskytují pomoc, při dobré interpretaci nabízí i vedení a pomáhají lidem splnit jejich přání. Ačkoli nemusíte věřit v jejich existenci, jsou kolem vás a mohou být i velmi prospěšní. Stojí při vás totiž za všech okolností, a když se na ně občas spolehnete, nenechají vás na holičkách. Můžou pomoci třeba s hledáním dlouho ztracených věcí, pravdy i rozhodnutím o novém životním začátku. Někdy vám pomohou i s penězi nebo depresemi, důležité je poznat znamení.

Zvonění v uších a číslo 11

Právě zvonění v uchu je jednou z klasických cest, jakými s vámi strážní andělé mohou navazovat kontakt. Je to znak toho, že vaše momentální myšlenky a také konání jsou správné a pro váš život důležité. Pak je jen na místě se ujistit, že jste na správné cestě v zájmu vlastního života. Dle webu AstroTalk lze pocítit i podivný impuls vedení, který vás směruje ke konkrétní aktivitě. Prostě ucítíte, že je něco v konkrétní situaci potřeba udělat a vydáte se tím směrem.

Univerzálním božím jazykem existence jsou čísla. Ostatně Bible je těchto narážek plná. Zvláštní místo pak zaujímá číslo 11. Když se s ním setkáváte pravidelně, chtějí s vámi andělé komunikovat. Podobným jevem je až přílišná synchronizace vašich činů a událostí kolem. Třeba to, že přijedete domů zrovna v momentě, kdy jde kolem starý známý. Věnujte pozornost vzorcům a okolním událostem. Kolikrát jsou moc provázané a načasované na to, aby šlo o náhodu.

anděl krajina křídla

Jasné známky toho, že se s vámi snaží spojit zesnulá duše. Ovlivňuje všechny vaše smysly a vy ji ignorujete

Sny, vize, pera, ptáci

V závislosti na úrovni vašeho vědomí sebe sama mohou andělé vstupovat i do vašich snů. Dávejte také pozor na chování malých dětí a zvířat – dle KTEN je mohou totiž vidět, my dospělí už jsme tuto dovednost obvykle ztratili. Je ale prokázáno, že mozek člověka se po 5. roce života mění a ztrácí schopnost vidění určitých věcí. Jak už jsme na SvětěKreativity.cz psali několikrát, děti vám změní život.

strážný anděl žena
Fotografie: Pixabay

Našli jste na velmi neobvyklém místě ptačí pero, nejlépe pak bílé? Pokud tam normálně nemá co dělat, bývá to opět znamení od anděla. Je to takové malé ujištění, že věci jsou v pořádku a nemusíte se o nic strachovat. Asi 5 cm nad pupíkem se u lidí nachází čakra solar plexu. Ta je velmi citlivá na energii, proto ji andělé často používají jako komunikační kanál. Jestli tam cítíte podivné pocity, je na místě ověřit vaše rozhodování. Dost možná není něco úplně v pořádku, jak uvádí web Pokukaj.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]