Přede dveřmi našla něco, z čeho jí vyhrkly slzy z očí. I přes mizivé šance na úspěch dokázala neuvěřitelné

Fotografie: Depositphotos

Nicole Paling zažila zděšující okamžik, když se rozhodla otevřít tašku před klinikou Mountainside Animal Clinic v Burlingtonu.

Když chtěla odejít z práce, zjistila, že u dveří se nachází taška. Původně si myslela, že ji tam jen někdo zapomněl, když se ale podívala dovnitř, zahlédla hroznou věc. Tento nečekaný nález vyvolal v Nicole pocit hrůzy a zděšení. Nicole okamžitě kontaktovala místní policii, která se na místo dostavila a začala vyšetřování. Zatím není jasné, kdo a proč by mohl spáchat takový strašný čin.

Bylo to neuvěřitelně děsivé a zároveň zvrácené

Nicole se rozhodla sdílet svůj příběh, aby upozornila veřejnost na potenciální nebezpečí a také vyjádřila svou naději, že viník bude brzy dopaden a postaven před soud. Neuvěřitelný příběh se objevil nejen na webu Chch. V tašce, která na první pohled vypadala zcela obyčejně, byla nalezena kočka s lepicí páskou omotanou kolem hlavy.

Přivolaný partner Nicole měl obavy, že při stříhání nůžkami zasáhne kočičí uši. Nakonec se rozhodl přistoupit k opatrnější metodě a pásku pomalu a pečlivě odříznul kapesním nožem. Jedná se o informaci sdílenou deníkem Today. Vysvobození kočky bylo jako oddechový moment po dlouhém nervovém napětí. Asi po 30 minutách od zákroku začala kočka pohlížet na Bretta těmi nejvděčnějšíma očima, jaké kdy viděl. Byl to ten okamžik, kdy se zdálo, že kočka děkuje Brettovi za péči a laskavost.

hrouda bahna

Z hroudy bláta se ozývaly podivné zvuky. To, co v ní objevil veterinář, ještě v životě neviděl

Pár se rozhodl kočku pojmenovat podle jejího osudu

Pár se rozhodl pojmenovat kočku ‚Lucky‘, a to s dobrým důvodem. Po záchraně totiž kočka neměla žádné potíže s pitím a jídlem, což naznačovalo, že štěstí bylo na její straně. Dva dny po její záchraně se Lucky skvěle adaptovala na svůj dočasný domov. Klinika byla zaplavena výzvami od lidí, kteří chtěli Lucky adoptovat. Její příběh oslovil mnoho lidí a vzbudil zájem o pomoc.

Nicole na kamerách zjistila podezřelé chování osoby, která se na klinice objevila hodinu před objevením kočky. Tyto informace předala policii, proto se předpokládá, že viník bude brzy nalezen. Lucky je nyní v péči ošetřovatelů a je až k nevíře, že z nešetrného zacházení nebude mít žádné trvalé následky. Nejedná se o jediný neuvěřitelný příběh opuštěného zvířete, nedávno jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali o tom, jak bezdomovec zachránil několik štěňat.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*