Řidička si všimla krabice uprostřed chodníku. Zachránila tak 4 opuštěná koťátka z ulice

Fotografie: Depositphotos

Nejspíš to byl osud. Tato žena tudy totiž nikdy nejezdí. Na chodníku v boční ulici si všimla kartonové krabice a pak natočila celou záchrannou akci.

Řidička nejela po své obvyklé trase. Podle webu TheDodo ji něco zavedlo do boční ulice, kde měla sehrát svou roli. Když projížděla kolem, všimla si, že uprostřed chodníku leží krabice. To ji zaujalo, proto šla věc prozkoumat. Když přišla blíž, hned viděla, jaký dáreček se tu schovává. Malá vyděšená koťátka tu čekala, až se jich někdo ujme. Podívejte se na celou záchrannou akci.

Jedno z koťat se zaběhlo, museli zavolat záchranáře

Žena na videu vypráví, jak nikdy nejezdí touto cestou. Tentokrát se však ocitla v boční ulici, kde uviděla na chodníku kartonovou krabici. Když přišla blíž, viděla, že na ní sedí dvě koťata. Pak nahlédla do krabice a z ní na ni hleděly další dva páry očí. Hned věděla, že tato koťátka nemůže opustit. Než však stačila něco udělat, obě koťata sedící na krabici se rozutekla pryč.

Hned je začali spolu s manželem chytat. Jedno se jim podařilo dostihnout, po tom druhém se však slehla zem. Téměř dvě hodiny pak procházeli ulici tam a zpět a hledali ztracené kotě. Pak zaslechli mňoukání a zjistili, že koťátko se schovalo do hluboké díry v zemi. Na pomoc si nakonec zavolali Davida Loopa, jenž je zakladatelem SierraPacificFurbabies, což je nezisková organizace pečující o opuštěné a nechtěné kočičky v Kalifornii.

Koťátka dostala luxusní péči

Ten na místo brzy dorazil a na pomoc si vzal odchytovou tyč. Aby kotě vysvobodil, musel se sám vsoukat do díry v zemi. Po několika minutách se mu podařilo vyděšené kotě vytáhnout. „Už jsi v bezpečí, zlatíčko,“ konejšil vyděšené kotě. Konečně tak byli všichni čtyři zase pohromadě. Loop je odvezl na záchrannou stanici, kde koťátka dostala opravdu luxusní péči.

Myslel, že ve stodole našel 4 opuštěná koťata. Když zjistil, o jaké zvíře se jedná, začal panikařit

Nejprve se koťata vrhla k plným miskám a bylo vidět, že měla pořádný hlad. Pak je důkladně umyli a vyfénovali jim srst. Nakonec se koťátka uvelebila v pohodlném pelíšku a nemohla být spokojenější. Jejich život se během několika hodin opravdu dramaticky změnil. Teď zůstanou v péči tohoto muže, pro nějž je záchrana opuštěných koček životním posláním.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený David Loop (@davidloop65)

Všichni doufají, že se jim brzy podaří nalézt nový domov. Mnoho lidí nenechala tato záchrana v klidu a v komentářích chválili nejen záchranáře, ale i dobrosrdečnou ženu, která koťata našla a do jeho péče je předala. Ne každý by se totiž zachoval stejně. Na SvětěKreativity se můžete podívat na další zvířecí záchranu. Policista našel v popelnici opuštěné kotě a nakonec se ho sám ujal.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]