Výběr konkrétní růže prozradí, jací ve skutečnosti jste. Která růže je pro vás charakteristická?

Fotografie: CanvaPhotos / Edit

Růže jsou symbolem lásky, to se ví už hodně dlouho. Každou ženu potěší, když od svého milého dostane kytici z těchto květin.

Určitě jste už zkoušeli vybrat si z balíčku karet tu jednu jedinou, která by vám řekla vše o tom, co vás v budoucnu čeká. Tohle je vlastně něco podobného, jen si místo karet budete vybírat jednu z nádherných růží. Když se pořádně zadíváte do obrázku, určitě bude jedna z růží právě tou, která bude vašemu srdci nejblíže. Co o vás asi poví?

První růže

Vždy se rozhodujete na základě svých emocí. Tato růže symbolizuje něhu, máte čistou duši, což ale znamená, že býváte opravdu velice citliví. Bojíte se, že pokud svá tajemství někomu řeknete, nebudou v bezpečí. Nejdůležitější je pro vás důvěra. Vaše nejtajnější přání se splní dříve, než doufáte.

Fotografie: Unsplash

Druhá růže

Pokud jste si vybrali žlutou růži, máte osvobozenou a optimistickou povahu. Svůj život žijete takový, jaký je, nesnažíte se ho nějak přikrášlovat. Dokážete dávat hodně lásky a tato láska se vám vždy vrátí. Buďte trošku trpělivější a vaše přání se splní.

Fotografie: Freepik

Třetí růže

Červená růže ukazuje lásku a romantiku. Štěstí je pro vás velice důležité a jste schopni všeho, abyste byli šťastní. Nejvíc na světě chcete být milováni a lásku dokážete také vrátit. Váš sen se určitě splní, jen musíte být stále stejně silní.

Fotografie: Unsplash

Čtvrtá růže

Pokračujte ve čtení článku na další stránce