Myslela si, že přes seznamovací aplikaci našla pravou lásku. V bytu u muže odhalila devastující tajemství

Fotografie: Depositphotos

Žena se zlomeným srdcem se rozhodla najít lásku na seznamovací aplikaci. Když poznala milého muže, netušila ještě, jaké překvapení pro ni má schované.

Když prožijete traumatický rozchod a jste delší dobu sami, euforie z toho, že někoho potkáte, je o to větší. Možná i o něco naivnější. Tato žena se 9 měsíců od rozchodu s partnerem rozhodla najít štěstí na seznamovací aplikaci. Opět chtěla cítit lásku, být milována a konečně najít svou spřízněnou duši, s níž by strávila zbytek života. Už to vypadalo, že se jí to povedlo. Než zjistila krutou pravdu.

Myslela si, že našla pravou lásku

Roxanne Shurmur bylo 22 let, když se poprvé přihlásila do seznamovací aplikace. Necelé 2 dny na to už si psala s mužem jménem TJ. Tehdy ještě netušila, jaké je jeho největší tajemství. Jediné, co věděla, že je to milý muž, který jí poskytoval pocit bezpečí, což pro ni jako pro oběť znásilnění bylo nesmírně důležité. Toužila se o něm dozvědět více, setkat se s ním, věřila, že on by mohl být její láska na celý život, jak uvádí server Express.

Po 2 týdnech komunikace pouze online se tak stalo a Roxanne se s ním cítila velmi dobře. Jenže pak se stalo něco zvláštního. TJ ji požádal, zdali by jej nedoprovodila do bytu jeho otce, kde by se převlékl do teplejšího oblečení. Roxanne se nad tím chvíli pozastavila, nicméně šla s ním. Trochu ji zaskočil nepořádek a špinavý interiér bytu, ale za to se jí TJ omluvil.

Po porodu dítěte se ukázala pravá povaha jejího manžela. Odhalila pravdu, za kterou se krutě pomstila

Muž nevyžadoval žádné intimnosti

Vídali se už dlouhé 3 týdny a Roxanne přišlo podezřelé, že TJ neprojevil žádný zájem o intimnosti. TJ se Roxanne nakonec svěřil, že prochází změnou pohlaví z muže na ženu, což ji nijak nezaskočilo a rozhodla se stát při něm. Pak ji ale přepadl špatný pocit, když se TJ z údajné operace vrátil za pouhý jediný den. Zlom nastal ve chvíli, když Roxanne našla TJův prostetický penis a rodný list, kde stálo, že se biologicky narodil jako žena a jmenuje se Hannah Walters, jak uvádí web DailyStar.

Jakmile Hannah konfrontovala, stala se násilnickou. Najednou před Roxanne stál někdo zcela jiný. Roxanne se rozhodla proti Hannah podat stížnost na policii. Vyšetřování nakonec odhalilo, že si Hannah našla další 2 oběti, včetně jedné, které bylo pouhých 16 let. V roce 2022 byla Hannah Walters uznána vinnou ze 3 útoků penetrací, 6 ublížení na zdraví a nespočtu výhrůžek zabitím. Nyní si odpykává trest ve výši 13 let vězení. Na SvětěKreativity jsme psali o muži, který na svatbě vyznal lásku někomu jinému než nevěstě.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*