Malý syn nevěsty při svatebním obřadu ležel nehybně na zemi. Zaskočení svatebčané pomáhali ze všech sil

Fotografie: Depositphotos

Jak to tak vypadá, tento malý mexický chlapec neměl o svatbu vlastních rodičů žádný výrazný zájem. Celá událost mu zřejmě připadala jako nudná věčnost, a tak si našel něco jiného.

Jak už to tak bývá, záběry z tohoto obřadu se staly virální, protože s obsahem tohoto videa se dovede opravdu hodně lidí ztotožnit. Původně je sdílela žena jménem Lupita López, která má být údajně tetou malého klučíka. Už v prvním záběru prochází chlapec zcela bez problémů mezi hosty. Ke svatbě svých rodičů je přitom podle všeho zcela lhostejný. Není to však nic zvláštního, protože malé děti obecně moc v klidu nevydrží. Příkladem budiž například svatební focení.

Slavná svatba díky chlapci

Tento příběh ovšem přece jen nabere trochu dramatický spád. Video totiž zabere i chlapcovu matku v cca metrovém závoji. Chlapec leží na zemi, zdánlivě se vůbec nehýbe. Zdá se přitom být velmi unavený, asi i trochu ospalý. Starší dívka vedle se ho pak snaží ze závoje „stáhnout“, jenže dítko se velmi tvrdě a vytrvale brání. To samozřejmě vede k dosti vtipným momentům. První vlna sdílení tak poskytla zábavu mnoha uživatelům a klip se zcela organicky šíří dál.

Druhý klip si vysloužil už přes 20 milionů zhlédnutí. Na sociálních sítích se objevilo jen několik dní po prvních záběrech. Začalo také tím, že chlapec klidně odpočívá na svatebním závoji a poté následují další komické momenty. Kolem páru ve středu obřadu vypukl kvůli jejich ratolesti chaos. Dítě se zde totiž objevilo i s polštářem v ruce. Vypadá to, jako kdyby zoufale hledalo další místo, kde se může aspoň trochu vyspat.

Tanec otce a dcery

Nevěsta z ničeho nic žadonila otce o pomoc. V celém sále se při pohledu na dvojici zastavil svět

Hledání místa na spánek

V dalších záběrech pak teta uvádí, že její synovec se na velký den rodiny necítil zrovna dobře. To však z videa plyne celkem jasně, takže většina sledujících tato okolnost došla. Díky tomuto dítěti se ale jinak obyčejná svatba stala prakticky celosvětovým hitem. A pro všechny zúčastněné nejspíš dokonale nezapomenutelnou. Humorné záběry ze svateb poměrně vévodí veškerým takovým kompilacím na youtube i jinde. Opravdu ale v těchto klipech vedou kočky?

@maria_guad11 Segunda parte. #wedding #niños #viral #fyp #parati #segundaparte ♬ Funny – Gold-Tiger

Jak se podle statistiky ukazuje, větší počet zhlédnutí mají kupodivu videa se sovami. Je otázkou, co za tím vězí. Pokud jde o svatby, možná naše všeobecná snaha o dokonalost a podvědomý perfekcionismus vedou k tomu, že jsou takovým magnetem na vtipné momenty. Děti jsou navíc známé tím, že nedokážou nic předstírat a jsou obecně nejnáročnějším publikem. Jakmile je něco nebaví, dají to jasně najevo a nehledí na nějaké společenské konvence. Což je dobře.

Zdroj: Tudasfaja

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]