Tipy na dárky pro holky

Advent klepe na dveře. Obchody se šatí do vánočních dekorací, ulice měst jsou také ozdobeny dekoracemi, a to hlavně těmi svítícími. Možná jste už i vy nasáli vánoční atmosféru a máte vyzdobený byt. Ale Vánoce nejsou jen o dekoracích! Hlavní je rozdávat radost. Rozdávat dárečky. Podívejte se na tipy na dárky pro všechny holky právě v našem článku.

Voňavé potěšení

Jistě máte kamarádku, maminku, babičku nebo sestru, která miluje vůně. Proto není vůbec špatnou volbou darovat například parfém. Když zajdete do větší parfumerie, dovedou vám tam poradit, co se hodí k mladým slečnám, nebo co ocení vaše babičky. Radost jistě udělá také voňavá svíčka. Ať už pořídíte vůni vanilky, skořice nebo kávy, neuděláte chybu. Voňavé jsou ale například také pěny do koupele nebo olejíčky. Ty ocení milovnice vody a relaxace.

Něco na sebe

To, že přichází zima, je znát nejen podle kalendáře, ale už možná napadl i první sníh a teplota klesla pod nulu. Proto není na škodu darovat něco teplého, huňatého, co zahřeje. Tipem může být šála, vtipná čepice nebo hřejivé rukavice. Pokud spíše přemýšlíte nad svetrem a nevíte si rady s velikostí, nebude na škodu pořídit poukázku, za kterou si obdarovaná dáma jistě sama něco krásného vybere.

Pro krásu

Slečny každého věku milují kosmetiku. Ať už jde o dekorativní či pečující. Z té dekorativní doporučujeme zajímavou rtěnku, lak na nehty, anebo nějaké pěkné oční stíny. Co se týče pečující kosmetiky, vybírejte spíše hydratační záležitosti. Chlad a zima totiž vysušují pokožku.

Praktické

Nenašly jste ještě ten pravý dárek z výše uvedených kategorií? Nevadí, zkuste popřemýšlet nad něčím praktickým! Dnes je spoustu lidí pořád na telefonu, a tak se stane, že se vybije. A když se vám vybije telefon uprostřed dne a vy nemáte nabíječku, může to být problém. Proto není vůbec špatným nápadem darovat externí nabíječku. Je to záchrana, která se hodí běžně do kabelky nebo na cestování. Mobil vám dobije kdykoliv a kdekoliv.

Fotografie publikována se svolením Sturat Miles Photography/FreeDigitalPhotos.net

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]