Velmi dojemné setkání chlapce a jeho ztraceného psa

Už to vypadalo, že se ztracený pes chlapci nikdy nevrátí. Nakonec se ukázal a byla to velmi dojemná chvíle. Matka ji natočila na svůj telefon. A tento záznam jasně ukazuje, jak velká láska může být mezi malými dětmi a zvířaty. Zvláště, když už si chlapec nějakou dobu myslel, že se pes ztratil nadobro a že šance na jeho nalezení jsou spíše nulové.

Velmi si přál psa

Jdeme na začátek celého příběhu. Malý Kahne si velmi přál čtyřnohého kamaráda. Velmi si přál mít psa. Neustále doléhal na rodiče, zda mu ho koupí. Ti dlouhodobě odolávali, ale nakonec přece jenom svolili. Když měl jejich chlapec narozeniny, rozhodli se, že koupí psa. A když mu ho dali, byl jejich syn nejšťastnějším dítětem na světě. Jeho přání se splnilo a konečně měl pejska, kterého si tolik přál

Nerozluční přátelé

Malý Kahne a jeho pes byli nerozluční přátelé. Stále si spolu hráli, stále dováděli a stále společně trávili čas. Jelikož chlapec neměl žádného sourozence, tak bral přítomnost psa jako přítomnost někoho, s kým může trávit čas a s kým může být v podstatě neustále. Nikdy si ani nepřipustil, že by snad musel být od svého psa odloučen.

Pes se najednou ztratil

Najednou se to stalo. Pes jednoho dne nikde nebyl a chlapec s rodinou ho začali hledat. Po celém okolí rozhlásili, že se hledá ztracený pes. Ale nic nenasvědčovalo tomu, že by se snad mohl najít. Vše už trvalo velmi dlouho a celá rodina se začínala smiřovat s tím, že se jejich pes už nikdy nevrátí. Po čtyřech týdnech celé hledání vzdali doslova úplně.

Najednou se stal zázrak

Tak o tom rodina i chlapec mluví. Jejich ztracený pes se opět našel. A byla to velmi dojemná chvíle, když se mohl opět shledat s chlapcem. Matka byla také dojetím bez sebe, ale přesto vytáhla mobilní telefon a rozhodla se, že reakci chlapce natočí. Podívejte se na ni i vy. toto video vás chytne u srdce.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]