Veřejné toalety jako místo k bydlení. Rekonstrukce je změnila k nepoznání

Veřejné toalety jsou tím posledním místem, kam chceme jít, pokud se nám chce. Tato žena však na tomto místě bydlí. Tedy ne přímo ve veřejných toaletách, jelikož něco takového je nepředstavitelné. Ona koupila prostor veřejných toalet, který už byl delší dobu nevyužívaný. Nekoupila ho proto, aby provoz toalet obnovila, ale proto, aby ho zrekonstruovala.

Londýnské veřejné toalety

Žena dlouho a marně hledala odpovídající bydlení v Londýně. Nic jí nevyhovovalo, až narazila na inzerát, prostřednictvím kterého se prodávají veřejné toalety. Šla je obhlédnout a jelikož studovala architekturu, brala to jako velkou výzvu a měla jasno v tom, že je koupí a změní je k nepoznání. Původně měla nápad na vytvoření kina nebo baru, ale kvůli byrokracii se nakonec rozhodla pro místo k bydlení.

Vypadaly hrůzostrašně

Jistě jste někdy veřejné toalety navštívili, a tak víte, jak hrůzostrašně mohou vypadat. A tady to bylo stejné. Navíc byly dlouho mimo provoz, což se podepsalo také na jejich celkové zchátralosti. Každý by se takovému místu raději vyhnul, ale Laura Clark měla jasno. Ta se sem chtěla nastěhovat.

Vše musí pryč

Rekonstrukce mohla začít. A ta byla celkem náročná, jelikož vše, co bylo součástí veřejných toalet muselo pryč. Trvalo to dlouho, ale nakonec vznikl velký prostor, který už připomínal spíše velkou stavbu než místo k vykonávání potřeby. Bylo tak jasné, že splnění jejího snu už nic nebrání.

 

Místo změnila k nepoznání

Nebylo to snadné, nebylo to rychlé, ale vše se podařilo a Laura Clark změnila staré veřejné záchody na místo, kde se dá bydlet. To zaujme jak velikostí prostoru, tak zajímavými dispozicemi, ale i tím, jak moderně vypadá. Při porovnání se starými fotkami toalet ani ona nemůže uvěřit, že se jí něco podobného vůbec povedlo. Nyní má skvělý byt, který zaujme i tím, že na rozdíl od řady jiných má prestižní adresu v centru.

 

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]