Zavařovací sklenice používat jen na zavařování? Inspirujte se, jak si s nimi pohrát!

Zavařovací sklenice se čas od času nahromadí ve sklepě, na půdě nebo v komoře snad každému z nás. Zatímco někdo s nimi učiní rázný konec a jednoduše se jich zbaví, jiný si láme hlavu nad tím, jak je dále využít. Možná i vy máte doma spoustu zavařovacích sklenic a nevíte, jak s nimi naložit.

Několik si jich můžete nechat na zavařování, neboť sezona ovoce a dalších plodů z našich zahrádek se nezastavitelně blíží, ovšem pokud jich máte nadbytek, jen těžko zvládnete vyrobit tolik domácích marmelád nebo kompotů. Jak tedy využít zavařovací sklenice? Na to se společně podíváme v dnešním článku!

Zavařovací sklenice mají různorodé využití

Dříme ve vás kreativní dušička a je vám jednoduše líto všechny zavařovací sklenice vyhodit do popelnice? Pak jsou následující řádky určené právě vám a vy byste si je tak rozhodně neměli nechat ujít! Věřte nebo ne, ale sklenice na zavařování mají více než pestré využití – dají se z nich vyrobit opravdu zajímavé dekorace, využít se dají i jako originální květináče, další možností je použití zavařovacích sklenic jako osvětlení na zahradu nebo terasu.

Pohrajte si s fantazií

Fantazii se v tomto případě meze opravdu nekladou. I my jsme pro vás připravili video, na kterém najdete zajímavou inspiraci pro využití zavařovacích sklenic.

Obrázek: youtube.com
Video: youtube.com

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]