10 podivných nehtových trendů, které by neměly existovat

V současné době existuje snad milion nehtových trendů. Upřímně řečeno, některé z nich jsou velmi podivné a neměly by snad raději vůbec existovat. Říká se, že ruce jsou vizitkou každého člověka, zejména pak každé ženy. Pěstěný vzhled je tedy na místě. Ovšem některé trendy už jsou opravdu daleko za hranicí a s estetikou nemají nic společného. Ostatně, posuďte sami.

1. Sukulentní nehty

Také mám ráda sukulenty, ale na nehtech je tedy zrovna míst nemusím. Tento typ zdobení nehtů není z praktického hlediska tedy nic moc. A co vy říkáte na tuto botanickou výstavu na nehtech?

2. Propíchnuté nehty

Možná už jste někdy viděli někoho, kdo měl na jednom nehtu kroužek. No budiž. Ale mít každý nehet propíchnutý a nosit na něm jeden, dva nebo tři kroužky? Razíme heslo – všeho moc škodí. Zkrátka si myslíme, že v jednoduchosti spočívá krása. Tento typ zdobení je už moc.

3. Ostny na nehtech

Ostny jsou nějakou dobu v módě. Vídat je můžete na oblečení, obuvi, kabelkách, páscích a nyní i na nehtech. Takové nehty by chtěla možná Lady Gaga na nějakou svou show, nám se však nelíbí. Co vy na to?

4. Lego nehty

Lego milují děti, ale jako styl zdobení nehtů? Ani ve špatném snu.

5. Kožešinové nehty

Kožešina teď docela frčí. Ať už v interiéru v podobě koberečků, polštářků anebo v odívání, jako límec či bambule na čepici. Ale kožešinové nehty? Jak si asi jen tato slečna umývá ruce?

6. Bambulkové nehty

Jak se vám líbí bambulkové nehty v pastelových barvách? Nám tedy vůbec. Snad jen na karneval. Ale pro běžné nošení?

7. Upíří nehty

Opravdu hrůzu nahánějící nehty. Nepraktická délka i tvar. Doufejme, že jsou opět pouze na nějakou večerní párty.

8. Kachní nohy

Člověk si až klade otázku, jestli to ti lidé opravdu myslí vážně?

9. Vaječná manikúra

Miluji vejce na mnoho způsobů. Ale na nehtech určitě ne.

10. Bradavky na nehtech

Někteří lidé už neví, čím by strhli na sebe pozornost.

Obrázky: stayathomemum