Partnerská dvojice se těšila na první snímky z ultrazvuku. Lékaři jim převrátili životy vzhůru nohama

Fotografie: Nevit Dilmen / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Robert a Nina byli partneři 10 let. Za tu dobu se jim narodil nejen krásný sny, ale také další dvojčata. Teď je čekala radostná zpráva znovu, přesto se návštěvy lékaře obávali.

I přesto, že Nina i Robert své děti milují, již neměli v plánu si pořizovat další. Péče o tři malé děti je velmi náročná a tak je zaskočilo, když se dozvěděli, že je Nina znovu těhotná. Oba dva si přáli velkou rodinu, měli ale pocit, že toto jejich přání se jim splnilo narozením dvojčat. Nebylo to tak, osud si pro ně připravil další radostnou novinu, na kterou nebyli připraveni.

Pravděpodobnost opakování stejné situace byla malá

Nina ani Robert nepředpokládali, že by se situace s dvojčaty mohla opakovat. Na ultrazvuk sice šli s obavami, přesto ale byli přesvědčeni, že k takové náhodě nemůže znovu dojít. Ve chvíli, kdy doktor Ninu začal vyšetřovat zjistili, že víc už se mýlit nemohli. Pravdou je, že se neopakovala stejná situace. Nina totiž nečekala dvojčata, ale trojčata.

Nejedná se o jediný takový případ. O rodině, kde si manželé přáli jedno miminko, a žena na svět přivedla tři, jsme informovali nedávno. Vícečetné těhotenství je pravděpodobnější v případě, že žena již jednou v obdobné situaci byla. U Niny se tak dalo předpokládat, že pod srdcem nosí více než jedno miminko, jak uvádí i web WebMD.

Jakmile Robert ultrazvuk uviděl, na místě omdlel

Novinka, kterou se na vyšetření dozvěděli, šokovala nejen Ninu, ale hlavně Roberta. Ten ve chvíli, kdy na ultrazvuku spatřil tři miminka, omdlel. Jakmile ale přišel k sobě, došlo mu, že děti jsou darem a měl radost. Podobný příběh jsme čtenářům SvětuKreativity přinesli nedávno, žena si myslela, že čeká dvojčata, ultrazvuk ale odhalil něco jiného.

Mladá žena si prošla peklem na nebi, aby pomohla bezdětnému páru. Kontrola u doktora ji srazila do kolen

I přesto, že uživit 6 dětí musí být velmi náročné, Nina a Robert mají velké štěstí, o kterém se některým párům může nechat jen zdát. Předem sice neplánovali až tak velkou rodinu, situaci se ale rozhodli brát tak, jak je a přizpůsobit svoje životy tomu, aby byly jejich děti šťastné. Podle webu Megasvet byl Robert velmi zvědavý na to, jaké pohlaví se jim narodí tentokrát. Když to zjistil, byl překvapen podobně jako při výsledcích prvního ultrazvuku.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]